سمینار ترسناک یک روزه

دوست های عزیزم، سال ها پیش؛ وقتی که من اوایل کار آموزش زبانم بود و توی مراکز آموزشی تهران داشتم زبان درس می دادم؛ بد نبود اوضاع؛ محبوب بودم، کارم رو بلد بودم؛ مخاطب داشتم ولی در حد خیلی متوسط و معمولی. یک جور نبود که خیلی کشوری مطرح باشم؛ درآمدم مثلا جزو یک درصد برتر باشه؛ جزو اولین اسم هایی باشم که برده میشه وقتی که در حیطه تخصصی کار خودم قراره اسم هایی مطرح بشه؛ و بد نبود، زندگی می چرخید ولی حالا این طوری هم نبود که خیلی معروف باشم در حیطه ی خودم.

داستان آزمایشگاه همسرم

سال ها پیش همسر من و یکی از همکار هاشون که هر دو پی اچ دی ایمونولوژی داشتن و استاد دانشگاه تهران بودن؛ تصمیم گرفتن که علاوه بر کار آکادمیک؛ بیان یک بیزنسی برای خودشون داشته باشن که خب توی زمینه کاری اون ها می شد آزمایشگاه تشخیص طبی و من هم به تیمشون پیوستم.

اومدیم یک آزمایشگاه تشخیص طبی در محله یوسف آباد تهران راه انداختیم و شروع کردیم به فعالیت خیلی خرج کردیم، انرژی گذاشتیم، یک محل خیلی قشنگی درست کردیم، فضاش رو طراحی کردیم، خیلی تر و تمیز و مرتب، طبق اصول و استاندارد تجهیزاتی خریداری کردیم و شروع کردیم به فعالیت.

How to Become an Influencer

چطور تبدیل به یک فرد اثرگذار بشیم؟

در طی چند سال اخیر حرف های زیادی راجع به اینفلوئنسر ها شنیدیم. آدم هایی که به مخاطبینشون الهام می بخشن اون ها روی مخاطبین خودشون اثرگذار هستن و مخاطبین بهشون گوش میدن. بنابراین این اینفلوئنسر ها می تونن از مخاطبین بخوان که اقدامی انجام بدن و از حرفشون پیروی کنن و یا حتی از اون ها خرید کنن. عده ی زیادی از مردم رویای اینفلوئنسر شدن رو دارن اما چطور میشه این کار رو انجام داد؟

به تجربه ی من سه راه برای اینفلوئنسر شدن وجود داره.

چگونه از رقبای خودتان متمایز شوید

چگونه از رقبای خودتان متمایز شوید

چرا یک مشتری احتمالی و بالقوه باید به جای رقبای شما، شما رو انتخاب کنه؟