دیگر محصول یا خدماتتان را نفروشید!!

در این ویدیو دکتر اناری درباره ی عرضه ی محصول و خدمات به شکل پکج صحبت می کند.

ممکن است تعجب کرده باشید و از خودتان بپرسید، خب یعنی چه؟ چرا آقای دکتر اناری میگوید محصولات و خدمات خود را نفروشیم؟ این در حالیست که ما به این دلیل وارد دنیای کسب و کار شده ایم و بیزنس خود را راه انداخته ایم که دقیقا همین کار را انجام دهیم. پس منظور شما چیست آقای اناری؟

تمرین عامدانه - چگونه تمرین کنیم که استاد شویم

در این ویدیو دکتر اناری درباره ی اصول چهارگانه ی تمرین عامدانه صحبت می کند.

سلام؛ دکتر شهاب اناری هستم. خالق دوره جامع 1-2-3 بدرخش که در آن به شما یاد می دهیم که چگونه به عملکرد حداکثری برسید و وارد یک درصد برتر حیطه خودتان شوید.

هر تمرینی منتهی به استاد شدن و متخصص شدن نمی شود. چگونه است که برخی افراد در زمینه یک موضوعی یا مهارتی که در حال یادگیری هستند، تمرین می کنند و به یک استاد متخصص و متبحر تبدیل می شوند و بر خلاف آن برخی دیگر درجا می زنند و به اندازه لازم رشد پیدا نمی کنند؟

چه نوع تمرینی ما را به یک استاد تبدیل می کند؟

مشتری می گوید: گران است - سه راه حل طلایی

در این ویدیو دکتر اناری سه راه حل طلایی برای حل معضل قیمت در ذهن مشتری ها ارائه می دهد.

سلام

من دکتر شهاب اناری هستم؛ خالق دورۀ جامع  " 1،2،3 جذب مشتری" که در آن به شما یاد می دهیم از دانش و تخصصتان درآمد بالایی کسب کنید.

خیلی از اوقات محصول و یا خدماتی که ارائه می دهیم، بسیار ارزشمند است ولی مشتریان به قیمت آن اعتراض دارند و می گویند ای کاش پول کافی برای خرید آن را داشتیم.

در قبال این مسئله چه کاری باید انجام داد؟

در شبکه های اجتماعی پست نگذارید مگر این ویدیو را دیده باشید

در این ویدیو دکتر اناری توضیح می دهد که چگونه می توان در شبکه های اجتماعی با استفاده از استراتژی های درست و کاربردی به کسب و کار خود رونق بخشید.

سلام

من دکتر شهاب اناری هستم؛ خالق دورۀ جامع  " 1،2،3 جذب مشتری" که در آن به شما یاد می دهیم از دانش و تخصصتان درآمد بالایی کسب کنید.

چرا گفتم هیچ پستی را در شبکه های اجتماعی نگذارید مگر اینکه این ویدئو را ببینید؟!