تمرین عامدانه - چگونه تمرین کنیم که استاد شویم

در این ویدیو دکتر اناری درباره ی اصول چهارگانه ی تمرین عامدانه صحبت می کند.

سلام؛ دکتر شهاب اناری هستم. خالق دوره جامع 1-2-3 بدرخش که در آن به شما یاد می دهیم که چگونه به عملکرد حداکثری برسید و وارد یک درصد برتر حیطه خودتان شوید.

هر تمرینی منتهی به استاد شدن و متخصص شدن نمی شود. چگونه است که برخی افراد در زمینه یک موضوعی یا مهارتی که در حال یادگیری هستند، تمرین می کنند و به یک استاد متخصص و متبحر تبدیل می شوند و بر خلاف آن برخی دیگر درجا می زنند و به اندازه لازم رشد پیدا نمی کنند؟

چه نوع تمرینی ما را به یک استاد تبدیل می کند؟

مشتری می گوید: گران است - سه راه حل طلایی

در این ویدیو دکتر اناری سه راه حل طلایی برای حل معضل قیمت در ذهن مشتری ها ارائه می دهد.

سلام

من دکتر شهاب اناری هستم؛ خالق دورۀ جامع  " 1،2،3 جذب مشتری" که در آن به شما یاد می دهیم از دانش و تخصصتان درآمد بالایی کسب کنید.

خیلی از اوقات محصول و یا خدماتی که ارائه می دهیم، بسیار ارزشمند است ولی مشتریان به قیمت آن اعتراض دارند و می گویند ای کاش پول کافی برای خرید آن را داشتیم.

در قبال این مسئله چه کاری باید انجام داد؟

در شبکه های اجتماعی پست نگذارید مگر این ویدیو را دیده باشید

در این ویدیو دکتر اناری توضیح می دهد که چگونه می توان در شبکه های اجتماعی با استفاده از استراتژی های درست و کاربردی به کسب و کار خود رونق بخشید.

سلام

من دکتر شهاب اناری هستم؛ خالق دورۀ جامع  " 1،2،3 جذب مشتری" که در آن به شما یاد می دهیم از دانش و تخصصتان درآمد بالایی کسب کنید.

چرا گفتم هیچ پستی را در شبکه های اجتماعی نگذارید مگر اینکه این ویدئو را ببینید؟!

چه طور یاد بگیریم که یادمان نرود

در این ویدیو دکتر اناری توضیح می دهد که چگونه می توانیم یادگیری موثرتری داشته باشیم.

سلام دکتر شهاب اناری هستم. خالق جامع دوره ۱۲۳ بدرخش که در آن به شما یاد میدهیم به عملکرد حداکثری برسید و وارد جامعه یک درصد برتر حیطه خودتان بشوید.آیا درگیر یادگیری مطالب و مهارت های مختلفی هستید و نگران این هستید که در دراز مدت از یادتان برود؟چگونه میشود یادگیری را به یک یادگیری موثرتر تبدیل کرد؟

امروز میخواهم از یک فرمول چهار حرفی با شما حرف بزنم.نام این فرمول فاتح هست.

کلمه فاتح به معنای برنده است.