برای رشد و درخشش، ابتدا باید شرایط فعلی خود را بپذیریم. بخش مهمی از رسیدن به عزت نفس و موفقیت، پذیرفتن خود است. در این ویدیو راجع به سه قدم اساسی تا رسیدن به پذیرش خود با شما صحبت می کنم.

سه قدم تا پذیرش خود

دوستان عزیزم سلام!

امروز تصمیم گرفتم یک ویدیوی کوتاه برایتان ضبط کنم راجع به پذیرش خود یا Self-acceptance.

کوچینگ یعنی چه

به مناسبت هفته جهانی کوچینگ ICW درباره کوچینگ و کاربرد آن و تفاوت آن با سایر حرفه های مشابه (مشاور، منتورینگ و تراپی) و نیز روش دستیابی به کوچهای حرفه ای صحبت می کنم. 

 

دوستان عزیزم...

امروز به مناسبت هفته ی جهانی کوچینگ یا ICW، اجازه می خواهم توضیحات کوتاهی درباره ی مهارت بی نظیر کوچینگ و تفاوت آن با سایر حرفه ها و همینطور اهمیت آن برایتان ارائه دهم. این هفته را در واقع به تمامی کوچ های حرفه ای آموزش دیده تبریک می گویم و امیدوارم که آگاهی در سطح جامعه و در سطح مخاطبان همه ی ما نسبت به این مهارت بی نظیر بیشتر و بیشتر شود.

تسلیم نشو

ادامه بدین. تسلیم نشین. همه این سختیها، استرسها و تردیدها سالها بعد معنی پیدا می کنه. شاید رسالت شما در همین باشه که باید در مسیر زندگی تون این سختیها رو تحمل کنین تا بعدها تک تک این لحظه ها برای شما و دیگران الهام بخش باشه.

ادامه بده! همه ی این سختی ها بعدا معنا پیدا می کند

سلام دوستان خوبم. این ویدیو را برای شمایی آماده می کنم که دارید خیلی زحمت می کشید و تلاش می کنید ولی فشار کار، استرس ها و رقابت زیادی که دارید حسش می کنید، کمی شما را نا امید کرده است.

کوچینگ دکتر اناری

سه توصیه کلیدی برای 20 تا 30 ساله هایی که انگیزه دارند اما گیج و گم هستند و دقیقا نمی دانند برای موفقیت فوق العاده باید چه کار کنند، دنبال کدام علاقه شان بروند و چطور آرزوهایشان را عملی کنند. اینها حاصل تجربه من به عنوان یک مشاور، مدرس و کوچ جرفه ای با بیش از 20 سال سابقه است.

اگر 20 تا 30 سالتان است، حتما این ویدیو را نگاه کنید.

هیچوقت این سوال برایتان پیش آمده است که نکنه رشته ی تحصیلی که در حال خواندن آن هستید یا خوانده اید و فارغ التحصیل شده اید اشتباه بوده است؟