همایش آنلاین با جکنفیلد

همایش آنلاین بین المللی (برای دوران بعد از کرونا آماده اید؟) با حضور جک کنفیلد، دکتر شهاب اناری و سخنرانان مطرح دیگر در تاریخ اول می - 12 اردیبهشت برگزار شد. در این همایش بیش از 8000 نفر شرکت کردند.

Online Summit with Brian Tracy

همایش آنلاین بین المللی با حضور برایان تریسی، دکتر اناری و دیگر سخنرانان مطرح بین المللی در تاریخ 19 آپریل - 31 فروردین برگزار شد. این همایش با موضوع بازگشت به موفقیت بعد از کرونا، بسیار مورد توجه قرار گرفت.

کووید 19: اجاره ندیم؟!

دوست های عزیزم به نظر من کرونا ویروس یک فرصتی به ما داده که یاد بگیریم کمتر خودخواه باشیم و بیشتر به فکر دیگران باشیم. من الان خیلی ها رو می بینم که صحبت از این می کنن که اجاره هامون رو ندیم؛ قسط هامون رو ندیم، فعلا پرداخت هامون رو عقب بندازیم  و وقتی فکر می کنم می بینم که چقدر این خودخواهانه هست به خاطر این که فقط منافع شخصی رو در نظر می گیره. می دونم از سر ترس میاد ولی خیلی خودخواهانه هست.

کووید 19: از لحاظ مالی نگرانید؟

دوست های عزیزم خیلی هامون به خاطر کووید نوزده بخشی یا کل درآمدمون رو از دست دادیم؛ چون مجبور شدیم توی خونه بمونیم. خیلی هامون نگران خرج و مخارجمون در این ماه و ماه های آینده هستیم که خیلی هم منطقیه؛ اما چیزی که من توجه کردم اینه که اغلب افرادی بیش از حد نگرانن و می ترسن که پرهیز می کنن از این که بشینن و خرج و مخارجشون رو دقیقا بنویسن و منابعی که دارن رو بررسی کنن.