داستان زندگی شما درآمدتون رو افزایش می ده!

داستان زندگی شما می تونه بهتون کمک کنه برند شخصی قوی تری داشته باشین و درآمدتون رو افزایش بدین! چطوری؟ چون داستان زندگی شما می تونه به شما نشون بده که در چه زمینه تخصصی و در کدوم گوشه بازار شما موفق تر خواهید بود!

بذارین مثالی براتون بزنم. مراجعی داشتم، خانمی بود لایف کوچ (مربی مهارت های زندگی) و وقتی به من مراجعه کرد گفت که: «من از رشد کسب و کارم راضی نیستم.» وقتی با هم بررسی کردیم، دیدیم طبیعتاً جنرالیسته. داره سعی می کنه به همه کمک بکنه و برای همین خیلی موفق نبوده و حالا باید تمرکز کنه روی یک گوشه بازار خاص و در یک زمینه تخصصی خاص، ولی دقیقا نمی دونست روی کجا باید تمرکز کنه.

یکی از فاکتور هایی که من برای کمک به مراجعینم استفاده می کنم برای این که گوشه بازار تخصصی شون رو پیدا کنن، توجه به داستان زندگی شونه. وقتی با ایشون داستان زندگی شون رو بررسی کردیم، دیدیم که اتفاقات جالبی افتاده. مثلاً ایشون وقتی با همسر سابقش زندگی می کرد، آدمی بود بله قربان گو. در مواردی با همسرش یا خانواده همسرش اختلاف نظر داشت ولی نمی تونست نه بگه و نمی تونست خودش رو ابراز کنه و برای همین اعتماد به نفسش رو هم از دست داده بود. بعد از مدتی که از همسر سابقش جدا می شه، دوره های رشد شخصی می گذرونه و یک آدم جدیدی می شه. حالا جسور تره و شجاع تره. حالا آدمیه که بدون جر و بحث و دعوا می تونه خودش رو ابراز کنه و می تونه نه بگه و در نتیجه اعتماد به نفس بالاتری داره.

خب، این داستان زندگی دقیقاً داشت به او نشون می داد که کدوم گوشه بازار می تونن از خدماتش استفاده کنن و کدوم زمینه تخصصی دقیقاً مناسب او هست. الان داره کمک می کنه به خانم ها برای این که بتونن جسورتر بشن و برای این که بتونن نه بگن و برای این که بتونن خودشون رو ابراز بکنن و بدون جر و بحث و با اعتماد به نفس بالاتر بتونن ارتباط برقرار کنن. خب، الان دقیقاً می دونه که برای اون بازار هدف چه محصولی باید تولید کنه، چه خدماتی تولید کنه، برند قوی تری داره، درآمد بالاتری داره و حس بهتری داره نسبت به کاری که می کنه.

بنابراین داستان زندگی شما می تونه به شما نشون بده که کدوم گوشه بازار به درد شما می خوره، در کدوم زمینه تخصصی شما موفق تر خواهید بود و در نتیجه کمک تون می کنه که برند قوی تری داشته باشین و نهایتاً درآمدتون رو افزایش بدین.

 

برای سفارش کتابهای پرفروش دکتر اناری ("1-2-3 بدرخش" و "از تخصص به درآمد") که مخاطبانی فارسی زبان از 19 کشور مختلف داشته اند، اینجا را کلیک کنید.

Comments

نظر دهید