کتاب نوشتن به درد همه می خوره؟

کتاب یکی از بهترین ابزار ها برای تقویت برند شخصی و رشد بیزنس هست ولی فکر نکنید کتاب فقط به درد مدرس ها و مشاور ها و مربی ها و سخنران ها می خوره! هر کسی که دانش و مهارت تخصصی داره و میخواد برند و بیزنسش رو تقویت کنه، می تونه از کتاب استفاده کنه!

مثال براتون بزنم. این یک کتاب چند مولفه هست که ما اخیراً برای چند نفر از مراجعین عزیزمون چاپ و منتشرش کردیم و یکی از مولف های این کتاب یک دندانپزشکه! حالا این کتاب به چه درد یک دندانپزشک می تونه بخوره؟ در چند حیطه کمکش می کنه: اعتبارش رو افزایش میده، تمایز براش ایجاد می کنه و در های جدیدی بهش باز می کنه.

مثلاً وقتی که مراجعینش به مطبش مراجعه می کنن و روی اون میز اتاق کار نسخه های از این کتاب رو می بینن، به این فکر کنید که این چقدر کمک می کنه که اعتبارش در چشم اون ها بره بالا و چقدر کمک می کنه که براش تمایز ایجاد کنه نسبت به این همه دندانپزشک دیگه! یا مثلاً وقتی که میخواد قرارداد ببنده با یک شرکت بزرگ تا خدمات دندانپزشکی به کارمند های اون شرکت ارائه بده و داره با مدیر های ارشد اون شرکت مذاکره و رایزنی می کنه، وقتی نسخه ای از این کتاب رو نشون بده که اسمش اون جا مطرح شده و یکی از مولفان این کتابه، این چقدر بهش اعتبار میده، تمایز میده و چه در هایی رو براش باز می کنه و حتی دندانپزشک های دیگه ممکنه بیان به سراغش تا بخوان سیستم های موفقیت و رشد بیزنس رو از او یاد بگیرن و نمونه های این طوری ما بسیار زیاد داریم.

بنابراین کتاب نوشتن مهم نیست که شما در چه حیطه ای فعالیت می کنین. هر موقع دانش و مهارت تخصصی دارین یا میخواین برند و بیزنس خودتون رو تقویت بکنین، می تونین مولف یک کتاب بشین، می تونه اسم تون توی یک کتاب مطرح بشه و این بسیار کمک می کنه به این که برند تون تقویت بشه و بیزنس تون رشد بکنه.

 

برای سفارش کتابهای پرفروش دکتر اناری ("1-2-3 بدرخش" و "از تخصص به درآمد") که مخاطبانی فارسی زبان از 19 کشور مختلف داشته اند، اینجا را کلیک کنید.

Comments

نظر دهید