فریدون، با کوچینگ، بهترین روش تبلیغ رو پیدا کرد

 

 باور و اعتقاد ۱۰۰% نداره و  یه جورایی میدونه که این محصول بهترین محصولی که می تونست بده نیست و نسبت به رقبا شاید یک مقداری حتی در مواردی ضعیف تر هم هست: این چیزی بود که جلوی موفقیت تبلیغ او و جلوی موفقیت فروش او رو میگرفت.

 

فریدون تو فروش محصولش دچار مشکل شده بود. در واقع یک محصول آموزشی درست کرده بود خیلی هم برایش زحمت کشیده بود، یک عالمه پول براش خرج کرده بود و یک مقداری هم تبلیغ کرده بود ولی اصلاً نتیجه نمی گرفت. حالا شیوه‌های معمول تبلیغ رو که بلد بود مثل مثلاً تولید محتوا در شبکه های اجتماعی، کار با اینفلوئنسرها و حتی واینرها، تبلیغ دادن تو مجله این چیزهایی را که خودش بلد بود رو امتحان کرده بود ولی نتیجه نمی گرفت کلی هم پول داده بود و خسته شده بود، کلافه شده بود و آمده بود سراغ من. میدونست که حالا به هر حال من سابقه ای دارم، تجربه ای دارم، موفقیتی در تولید و فروش محصولات آموزشی داشتم و می‌خواست از کوچینگ من استفاده کنه. در واقع با این سوال سراغ من اومده بود که  بهترین شیوه تبلیغ چیه دکتر اناری؟ چیکار باید بکنم که این محصول رو بفروشم؟

 

و وقتی فرایند  کوچینگ رو با هم دیگه شروع کردیم، دیدیم که اصلاً مسئله اصلی بهترین شیوه  تبلیغ برای ایشان نیست. وقتی با همدیگه شروع کردیم به صحبت، مشخص شد که فریدون باور و اعتقاد ۱۰۰% به کیفیت محصول آموزشی خودش نداره. در واقع چون باور و اعتقاد ۱۰۰% نداره و  یه جورایی میدونه که این محصول بهترین محصولی که می تونست بده نیست و نسبت به رقبا شاید یک مقداری حتی در مواردی ضعیف تر هم هست. این چیزی بود که جلوی موفقیت تبلیغ او و جلوی موفقیت فروش او رو میگرفت.

 

بسیاری از اوقات افراد تو جلسات کوچینگ میان با یک مسئله ای ولی مسئله اصلی چیز دیگری است مسئله ای که مطرح می کنند مسئله سطحی است مثلا طرف میاد میگه آقا چه روش تبلیغی درسته؟ ولی مسئله عمیق تر اینه که محصولش هنوز محصول ایده آل و عالی و قابل رقابتی نیست و وقتی به این دیدگاه رسیدیم یک انرژی منفی زیادی از فریدون رها شد و مسئله براش شفاف شد، فهمید که باید یک مقداری زمان بذاره و محصول رو طوری بهبود بده که حداقل خودش  باور و اعتقاد ۱۰۰% بهش داشته باشه. چون اگر خودش باور و اعتقاد صددرصد نداشته باشه، مشتری هم این رو حس می کنه و خرید نخواهد کرد و تبلیغش هم به جایی نمی رسه تو بهترین تبلیغ دنیا هم داشته باشی اگه محصولت  ایده آل نباشه، به جایی نمی رسه و پولت هدرمیره و کسی خرید نمیکنه. مطمئنم شما هم موافقید.

 

نهایتاً فریدون به این نتیجه رسید که می خواد به خودش دوماه زمان بده نمیخواد کل کار رو بریزه دور میخواد ۲ ماه زمان بده،  بره روی محصول کار کنه، بخش هایی که میتونه قوی تر بشه قوی تر بکنه و بعدش دوباره شروع بکنه به تبلیغ. مسیر براش روشن شد، از کلافگی در آمد و دقیقاً می دونست که توی ماه های آینده قراره چه اقداماتی انجام بده.

 

اگر شما هم گیجید، اگر شما هم کلافه اید، اگر شما هم نمی دونید مسیر درست چیه و چیکار باید بکنید؟ در هر حیطه ای که هست یادتون باشه یکی از بهترین کارهایی که می تونید بکنید استفاده از کوچینگه.  

 

 

 

برای آگاهی از دوره های آموزشی دکتر اناری کلیک بفرمایید: 

1. کلوپ یک درصدیها (دوره جامع تحول فردی بر اساس علم روانشناسی مثبت): https://shahabanari.com/club/ 

2. آکادمی برندسازی شخصی (دوره جامع جذب مشتری و مراجع):

https://shahabanari.com/academy/ 

3. دوره تربیت کوچ حرفه ای ستاره شمال (دوره آموزش مهارتهای کوچینگ حرفه ای):  https://shahabanari.com/coach-training/ 

۵
از ۵
۹ مشارکت کننده

جستجو در مقالات

ثبت نام رایگان

پیغام شما با موفقیت ارسال شد.

​به بیش از 360 هزار فارسی زبان دیگر بپیوندید. هفته ای یک ایمیل آموزشی کوتاه و مفید دریافت کنید که خواندنش پنج دقیقه بیشتر طول نمی کشد. برای دسترسی رایگان، فرم زیر را پر کنید.

سبد خرید