آنیتا مورجانی کیه؟!

 هیچ وقت فکر کردین که لحظات تلخ زندگیتون، داستان های تاریک زندگیتون میتونه نشانگر مسیر موفقیت شما در زندگی باشه؟

هیچ وقت میدونستین که لحظات تاریک زندگی، نقطه های سیاهی که در زندگیمون بوده گاهی هدف وجودی و رسالت شخصی ما رو به ما نشون میده؟

نمیدونم خانم آنیتا مورجانی رو می شناسید یا نه؟ ایشون کسی بود که سرطان گرفت، سرطانش پیشرفت کرد، بستری شد دیگه دکتر ها امیدشون را از او بریده بودند و سطح هوشیاریش پایین اومد. همه فکر کردن که مرده و بعدش به طور معجزه آسایی بهبود یافت و آثار سرطان از بدنش پاک شد و کاملا خوب شد و انقدر عجیب غریب بود که تمام شبکه های خبری و تلویزیون ها و اینها موضوع رو در واقع پخش کردن.

بعدش ایشون حاصل این اتفاق بسیار وحشتناکی که در زندگیش افتاده بود اومد در مورد عشق به خود مراقبت از خود شروع کرد به سخنرانی و کتاب نوشتن و خیلی هم در دنیا معروف شد.

حالا فقط داستان ایشون نیست خیلی ها هستند بعد از یک ورشکستگی بزرگ، بعد از یک طلاق دردناک، بعد از یک مشکلات بسیار اساسی که در زندگی اونها رو به زمین میزنه مسیر موفقیت شون رو پیدا میکنند، هدف وجودیشان را پیدا می کنند، رسالت شخصی شون رو پیدا می کنند متوجه میشن که توی این دنیا برای چی اومدن، قرار چه میراثی از خودشون به جا  بگذارند. شما هیچ وقت فکر کردین که لحظات تلخ زندگیتون داستان های تاریک زندگیتون میتونه نشانگر مسیر موفقیت شما در زندگی باشه؟ 

اگه اینطوره لطفاً این زیر برای من بنویسید.

 

 

این هفته، با تخفیف و هدایای استثنایی در "مسترکلاس کشف هدف وجودی دکتر اناری" ثبت نام نمایید. هدف وجودی تون و رسالت شخصی تون و پیدا کنید. اطلاعات بیشتر:
https://shahabanari.courses/course/20

 

۵
از ۵
۸ مشارکت کننده

جستجو در مقالات

ثبت نام رایگان

پیغام شما با موفقیت ارسال شد.

​به بیش از 360 هزار فارسی زبان دیگر بپیوندید. هفته ای یک ایمیل آموزشی کوتاه و مفید دریافت کنید که خواندنش پنج دقیقه بیشتر طول نمی کشد. برای دسترسی رایگان، فرم زیر را پر کنید.

سبد خرید