می دونی "سوال معجزه" چیه؟

 کدوم مسیر؟ کدوم انتخاب؟ شما را به اون ایده آل دلخواهتون نزدیک میکنه؟

آیا براتون پیش اومده که ببین چند مسیر شغلی گیج باشید و ندونید باید چیکار کنید؟  حس کنید بین چند تا راه موندین همشون هم نسبتا خوبه شک دارید، تردید دارید که کدوم مسیر رو باید برید. خصوصاً در انتخاب مسیر حرفه ای و شغلی تون خصوصاً در انتخاب رسالت شخصی و هدف وجودی تون.

روش ها، تکنیک ها، مدل های کوچینگی مختلف هست  برای کمک به این موضوع ولی یک سوالی هست که ما در کوچینگ ازش استفاده میکنیم به اسم سوال معجزه یا میریکال کوئسشن که من خودم هم با مراجعینم خیلی ازش استفاده می کنم. این سوال خیلی کمک میکنه که شما موانع و بلوک های ذهنی تون رو بتونید بذارید کنار و از یه منظر جدیدی به قضیه نگاه کنید و تصمیم  بهتری بگیرید.

دوست دارم به این سوال فکر بکنید و پاسختون رو همین جا برای من بنویسید. سوال اینه یه حالت فرضیه فرض کنید امشب به خواب میرید و فردا صبح وقتی بیدار میشین به طور معجزه آسایی حس میکنید همه چی عوض شده. دنیا و زندگیتون دقیقا همونی شده که همیشه می خواستین اینجا نباید به خودتون بگین آقا این که امکان نداره، این حرفا باد هواست. این سوال اصلا سوالیه که به شما اجازه میده تخیل کنید، تصویرسازی ذهنی کنید و دقیقاً به خودتون اجازه بدین فکر کنید ببینید چی میخواید.

پس فرض کنید خوابیدین صبح بیدار شدین به طور معجزه آسایی می بینید همه چیز عوض شد دقیقا همونجایی هستین که دلتون میخواد همون شغلی را دارید که دلتون می خواد با آدمهای هستین که دلتون میخواد مقدار درآمد رو داریم که دلتون میخواد و مدل خونتون، مدل ماشینتون، میزان درآمد تون، شرایط مالی تون، تفریح تون همه اینها دقیقاً همان چیزی که دلتون میخواد. اگر به طور معجزه آسایی این امکان پذیر بود اون شرایط ایده آل رو برای من توصیف کنید.

بسیاری از اوقات وقتی شما قشنگ به خودتون اجازه میدید فکر می کنید اجازه میدهد خیالتون پرواز کنه و دقیقا ببینید دلتون چی میخواد قلبتون چی میگه نه این که بلاک های ذهنی چی داره میگه  ترس هاتون چی میگه، شک هاتون چی میگه. آقا این نمیشه، تو این شرایط نمیشه تو این مملکت نمیشه، با خانواده من نمیشه و و و. وقتی میبینید دلتون واقعا چی میخواد آخرش به جواب روشنتری میرسید که چه چیزی خوشحالتون میکنه کدوم مسیر؟ کدوم انتخاب؟ شما را به اون ایده آل دلخواهتون نزدیک میکنه به سوال معجزه فکر کنید و پاسخش را برای من این پایین بنویسید.

 

 

این هفته، با تخفیف و هدایای استثنایی در "مسترکلاس کشف هدف وجودی دکتر اناری" ثبت نام نمایید. هدف وجودی تون و رسالت شخصی تون و پیدا کنید. اطلاعات بیشتر:
https://shahabanari.courses/course/20

۵
از ۵
۵ مشارکت کننده

جستجو در مقالات

ثبت نام رایگان

پیغام شما با موفقیت ارسال شد.

​به بیش از 360 هزار فارسی زبان دیگر بپیوندید. هفته ای یک ایمیل آموزشی کوتاه و مفید دریافت کنید که خواندنش پنج دقیقه بیشتر طول نمی کشد. برای دسترسی رایگان، فرم زیر را پر کنید.

سبد خرید