کتاب پرفروش انگیزشی ایران را (25000 جلد فروش ظرف فقط چند ماه گذشته با خوانندگان فارسی زبان از 13 کشور) برای رسیدن به موفقیت حداکثری به طور رایگان دریافت کنید! بله رایگان!!

نویسنده کتاب: دکتر شهاب اناری، رتبه 1 کنکور ایران در سال 76، نویسنده پرفروش بین المللی همکار برایان تریسی، سخنران ایرانی کانادایی

ما کتاب را برای شما خریده ایم (کتاب روی سایت آمازون 26 دلار آمریکا قیمت دارد اما شما رایگان آن را دریافت می کنید). فقط لازم است 7 هزار تومان برای هزینه ارسال پستی پرداخت کنید (در هر جای ایران که هستید برایتان ارسال می کنیم).

 

کتاب رایگان؟! چرا اینکار را می کنیم؟

چون این کتاب زندگی ده ها هزار نفر را عوض کرده است و می خواهیم شما هم به ساده ترین شکل ممکن به آن دسترسی پیدا کنید. برای همین کتاب را برای شما خریده ایم و فقط شما لازم است هزینه اندک ارسال پستی آن را پرداخت کنید.

قیمـت7,000 تومان

تازه ... یک هدیه دیگر!!؟!

وقتی کتاب رایگان را در این صفحه تهیه می کنید، مدتی طول می کشد کتاب فیزیکی به دستتان برسد. اما برای اینکه معطل نمانید، یک کارگاه ویدیویی آموزشی بر اساس مفاهیم نوین موجود در کتاب آماده کرده ایم که ظرف 24 ساعت برایتان به طور رایگان ایمیل می کنیم!

برای دریافت نسخه رایگان چه کار باید بکنید؟

در همین جا مبلغ ناچیز ارسال پستی را از طریق سامانه امن زرین پال پرداخت کنید و اطلاعات دقیق پستی خود را وارد کنید تا کتاب برایتان ارسال شود.

کتاب بر اساس این که کجای ایران زندگی می کنید بین چند روز تا یک هفته کاری بعد به دستتان می رسد.

این یک پیشنهاد بسیار ویژه است که برای مدت کوتاهی برقرار است..... تا نسخه هایی که برای شما تهیه کرده ایم تمام نشده، اقدام کنید.

قیمـت7,000 تومان