پکج زبان انگلیسی دهم
قیمـت265,000 تومان

زبان دهم: در آزمونها بدرخشید!

دانش آموزان سال دهم! پکج آموزش جامع ویدیویی زبان انگلیسی دهم با تدریس دکتر شهاب اناری منطبق بر آخرین تغییرات کتب درسی و هماهنگ با نظام آموزشی جدید بر پایه کتاب Vision1 آموزش و پرورش، منتشر شد.

 

اگر می خواهید در آزمونها بدرخشید و زبان انگلیسی دهم را صد بزنید، توصیه می کنم پکج دی وی دی زبان دهم ونوس را تهیه کنید.

 

دی وی دی زبان انگلیسی سال دهم دکتر اناری (انتشارات ونوس) شامل 13حلقه دی وی دی،  2 جزوه کامل و یک برنامه مطالعاتی جامع است. 

  • دی وی دی های تصویری: حاوی آموزش کامل دروس (مباحث گرامر، واژگان، درک مطلب، آزمون‌های نمونه تستی) است. در قسمت گرامر به آموزش گرامر به ساده‌ترین و کامل‌ترین شکل پرداخته است و از پرسش‌های چهارگزینه‌ای با کیفیت، هدفدار و درجه‌بندی شده استفاده شده است. در قسمت واژگان به آموزش واژگان و اصطلاحات به صورت دسته‌بندی شده و موضوعی به همراه تمرینات پرکاربرد و به پرسش‌های چهارگزینه‌ای با کیفیت پرداخته است. در قسمت درک مطلب به متن و کلوزهای تمرینی فراوان با پاسخ‌های تشریحی و ارائه روش‌های پاسخگویی به سؤالات درک مطلب پرداخته است. 

 

  • 2 جزوه کامل: یک جزوه کامل تمرین و تست برای زبان دهم و یک جزوه مروری گرامر سالهای پایه (هفتم تا نهم) به همراه تست به طور رایگان همراه این پکج است!

 

  • برنامه مطالعاتی جامع: در این برنامه به طور دقیق مشخص شده است که برای هر جلسه درسی، دقیقا چه چیزی باید بخوانید، کدام دی وی دی را ببینید، کدام تست را از کتاب مکمل این پکج (زبان دهم مبتکران که باید جداگانه تهیه کنید) حل کنید و ..... .

 

 

دکتر اناری را به عنوان معلم خصوصی به خانه ببرید و تمام جزوات و نکات خصوصی او را یاد بگیرید! این به تایید دانش آموزان برتر، بهترین پکج دی وی دی زبان انگلیسی دهم در بازار است.

 

با تهیه این پکج دی وی دی، موفقیت خود را در درس زبان دهم در آزمونها تضمین کنید.