ظرف 7 ساعت، زبان انگلیسی کنکور را جمع بندی کنید تا روز کنکور سوالات برایتان کاملا "آشنا" باشد!

هزاران نفر در سالهای گذشته توانسته اند با استفاده از آموزشهای دکتر اناری، در روزهای پایانی قبل از کنکور، زبانشان را به طور خارق العاده ای جمع بندی کنند. شما هم می توانید!

 

عینا مانند همایش حضوری دکتر اناری در سراسر کشور برای دوستانی که امکان شرکت حضوری ندارند!

پکج دی وی دی زبان جامع نظام جدیدهدف از تولید این پکج چیست؟

هدف از تولید این پکج این است که چطور با صرف زمان بسیار محدود و با داشتن یک برنامه بسیار جامع و منسجم، درس زبان کنکور را بدون استرس، با لذت فراوان (بدون رنج و عذاب) و با بهترین بهره وری یاد بگیریم به طوری که روز کنکور اغلب سوالات برایمان آشنا باشد.

زبان دهم: در آزمونها بدرخشید!

دانش آموزان سال دهم! پکج آموزش جامع ویدیویی زبان انگلیسی دهم با تدریس دکتر شهاب اناری منطبق بر آخرین تغییرات کتب درسی و هماهنگ با نظام آموزشی جدید بر پایه کتاب Vision1 آموزش و پرورش، منتشر شد.

 

اگر می خواهید در آزمونها بدرخشید و زبان انگلیسی دهم را صد بزنید، توصیه می کنم پکج دی وی دی زبان دهم ونوس را تهیه کنید.

 

پکج زبان انگلیسی دهم

زبان یازدهم: در آزمونها بدرخشید!

دانش آموزان سال یازدهم! پکج آموزش جامع ویدیویی زبان یازدهم با تدریس دکتر شهاب اناری منطبق بر آخرین تغییرات کتب درسی و هماهنگ با نظام آموزشی جدید بر پایه کتاب Vision2 آموزش و پرورش، منتشر شد.

 

اگر می خواهید در آزمونها بدرخشید و زبان یازدهم را صد بزنید، توصیه می کنم پکج دی وی دی زبان یازدهم ونوس را تهیه کنید.

 

پکج زبان انگلیسی یازدهم
این دوره به صورت آپدیت شده و بسیار جامعتر از قبل تحت عنوان دوره جامع غیر حضوری 1-2-3 بدرخش ارائه می شود. اینجا را کلیک کن
دوره آنلاین 1-2-3 بدرخش

پکج جمع بندی زبان نظام قدیم: هدف از تولید این پکج چیست؟

ظرف 7 ساعت، درصد زبانتان را تا 40 درصد افزایش دهید!

بله، این یک حرف توخالی و دروغین نیست. هزاران نفر در سالهای گذشته توانسته اند با استفاده از این پکج، در روزهای پایانی قبل از کنکور، زبانشان را به طور خارق العاده ای جمع بندی کنند.

 

دی وی دی درک مطلب و کلوز: هدف از تولید این پکج چیست؟

هدف از تولید این پکج این است که یاد بگیرید چطور بدون خواندن لغت به لغت متن و دانستن معنی تک تک واژه های آن، با رعایت یک سری تکنیک طلایی، سرعت متن خوانی تان را دو برابر کنید و با لذت و اعتماد به نفس به سوالات متن و کلوز پاسخ دهید.

دی وی دی درک مطلب زبان انگلیسی کنکور دکتر اناری ونوس

پکج دی وی دی زبان جامع نظام قدیم: هدف از تولید این پکج چیست؟

هدف از تولید این پکج این است که چطور با صرف زمان بسیار محدود و با داشتن یک برنامه بسیار جامع و منسجم، درس زبان کنکور را بدون استرس، با لذت فراوان (بدون رنج و عذاب) و با بهترین بهره وری یاد بگیریم به طوری که روز کنکور اغلب سوالات برایمان آشنا باشد.

دی وی دی زبان انگلیسی کنکور دکتر اناری انتشارات ونوس