خلق زندگی و کسب و کار ایده آل
به شیوه دکتر شهاب اناری
آتش زندگی و کسب و کارتان را روشن کنید!

دکتر شهاب اناری کیست؟

دکتر شهاب اناری نویسنده کتاب پرفروش بین المللی آتش زندگی ات را روشن کن با همکاری برایان تریسی است. او کوچ حرفه ای دانش آموخته مدرسه کوچینگ iPEC، متخصص برندینگ شخصی دانش آموخته مدرسه برندینگ Reach ایالات متحده و مدرس آموزشهای سازمانی است. وی عضو هیات مدیره انجمن کوچینگ فارسی زبانان، عضو انجمن بین المللی کوچهای حرفه ای (ICF) و نیز عضو انجمن سخنرانان حرفه ای کانادا است.

در هفده سال اخیر، دکتر اناری با بیش از 30،000 مخاطب با انگیزه خود (از دانش آموزان و دانشجویان گرفته تا مدیرهای عامل شرکتهای بسیار موفق بین المللی) فعالیت آموزشی، مشاوره ای داشته و بیش از پانصد کلاس، سمینار و کارگاه در موضوعات مختلف برای مدارس، دانشگاهها، شرکتها و سازمانهای گوناگون برگزار کرده است. مباحثی که این روزها دکتر اناری روی آنها به طور حرفه ای کار می کند، کوچینگ (مربی گری موفقیت) به شیوه آگاهی بنیادی و نیز برندینگ شخصی است. وی در سال 2015 به عنوان یکی از متخصصان خبره آمریکای شمالی شناخته شد و در 2016 وال استریت ژورنال وی را "استاد بزرگ موفقیت" نامید. در ضمن وی نفر اول کنکور ایران در سال 1376 می باشد.

دکتر اناری دیده شده در

دیگران می گویند

کتـاب‌ها و مالتـی‌مـدیـا‌

نـویسنده همکـار بـرایـان تـریسـی

وبیـنـار

وبینارهای شهاب اناری

موفقیـت به شیـوه آگـاهی بنیـادی

همایش‌ها

همایش کوچینگ در تورنتو با حضور دکتر شهاب اناری

هموطنان ایرانی ساکن تورونتو و حومه! اگر علاقمند به رشد شخصی، شغلی و کسب و کار هستید، دوست دارم شما رو به دومین همایش صعود با اجرای من دکتر شهاب اناری و دو کوچ حرفه ای دیگر (مربی موفقیت) فارسی زبان در روز 28 ژانویه 2017 دعوت کنم.

پاسخها درون شماست! به شما کمک خواهم کرد برای حل چالشهایتان و به منظور تصمیم گیریهای دشوار ابزارها و مهارتهای لازم را به دست آورید. با یادگیری سه تکنیک جدید و انقلابی کوچینگ آگاهی بنیادی در بحث موفقیت مسیرتان برای رسیدن به اهداف و حل مشکلات بسیار هموارتر می شود.