دوره برندسازی شخصی

دوره برندسازی شخصی
امروزه تبدیل شدن به یک برند شخصی شناخته شده مانند گذشته پرهزینه و دشوار نیست. بنابراین امروزه یافتن یک دوره برندسازی شخصی (دوره بیزینس کوچینگ) و یادگیری مفاهیم و راهکارهای آن میتواند به شما در ایجاد برند شخصی تان کمک کند.
ادامه مطلب

کوچینگ ثروت چیست؟

کوچینگ ثروت چیست؟
کوچینگ ثروت چیست؟ کوچینگ ثروت فقط با پول سر وکار ندارد و باید توجه داشت که مفهوم ثروت خیلی فراتر از پول است. در واقع کوچینگ ثروت با جنبه های روحی و روانی پول سر و کار دارد.
ادامه مطلب

خرید دوره کوچینگ

خرید دوره کوچینگ
از آنجایی که تقاضا برای کوچهای ماهر همچنان در حال افزایش است، انتخاب و خرید دوره کوچینگ مناسب به یک تصمیم مهم تبدیل می شود. برای تصمیم گیری درست باید با انواع روشهای آموزش کوچینگ و معیارهایی که باید برای یک دوره ایده آل در نظر بگیرید، آشنایی داشته باشید.
ادامه مطلب

دوره تحول فردی

دوره تحول فردی
تحول فردی به عنوان یک سفر شگفت‌انگیز به سوی بهترین نسخه از خود، نقش مهمی در بهبود کیفیت زندگی افراد ایفا می‌کند. و البته یکی از بهترین مسیرهای رسیدن به تحول فردی ماندگار، یادگیری و پیاده سازی آموزه های علم روانشناسی مثبت positive psychology در زندگی مان است.
ادامه مطلب

نقش کوچینگ در توانمندسازی زنان

نقش کوچینگ در توانمندسازی زنان
در سالهای اخیر شاهد شهرت چهره های بسیار موفق از زنان ایرانی در سطوح بین المللی بوده ایم. اما متاسفانه با وجود پتانسیل بسیار بالایی که در زنان ایرانی وجود دارد تعداد زنان موفق ایرانی نسبت به مردان پایین تر است. در این مقاله به نقش کوچینگ در توانمندسازی زنان پرداختیم.
ادامه مطلب

جستجو در مقالات

اخرین نوشته‌ها

کتاب رایگان
​​​​​​​همه چیز درباره کوچینگ

امروز رایگان است کلیک کنید
سبد خرید