دوره VIP آموزش کوچینگ ستاره شمال

​​​​​​​
​​​​​​​دوره  کوچینگ جامع و  پرمخاطب مورد تایید ICF در استاندارد سطح اول جهانی که روش‌های جذب مراجع  را هم آموزش می دهد
​​​​​​​
یک کوچ حرفه ای با اعتماد به نفس شوید و شروع به کسب درآمد کنید

آموزش کوچینگ و تربیت کوچ حرفه ای

 پیش خودتون فکر کردین:   کاش دانش و مهارتش رو داشتم به بقیه کمک کنم مشکلاتشون رو حل کنن و به هدف‌های مهم شون برسن؟

هیچوقت احساس کردین رسالتی بزرگتر از زندگی فعلی تون دارید و اون تاثیر گذاری مثبت روی زندگی دیگرانه؟

شهاب اناری: "من هم همینطور بودم

​​​​​​​حدود سال 90 شمسی (یا 2011 میلادی) به نقطه ای رسیده بودم که می خواستم مسیر حرفه ای ام رو تغییر بدم. یه طوری شده بود که احساس می کردم دارم در جا می زنم و خودم رو دارم تکرار می کنم. دوست داشتم یه چیز جدیدی رو امتحان کنم، یه معنای جدیدی به زندگی ام بدم، ولی صادقانه نمی دونستم چطور. یکی دو تا کار مختلف رو امتحان کردم و بی تعارف صد در صد براشون مایه نگذاشتم و نتیجه چندانی هم نگرفتم تا اینکه در سال 2013 یا همون 92 شمسی کار مهاجرتم به کانادا درست شد. دیگه شوخی بردار نبود و من باید تصمیم می گرفتم که از نظر حرفه ای می خوام چی کار کنم. این مساله یه فرصت بینظیر برام فراهم کرد که فکر کنم برای بقیه زندگی ام می خوام چی کار کنم.

حسابی شروع کردم به مطالعه، تحقیق و دوره گذروندن برای شناخت بیشتر خودم. بعد از ماهها خودشناسی به این نقطه رسیدم که باید برم دنبال مسیری که بتونم به دیگران کمک کنم توی زندگی و کارشون موفق بشن. دوست داشتم دانش و مهارتی داشته باشم تا مثل سخنوران و مدرسان بزرگ بتونم تغییرات معنادار در زندگی آدمها ایجاد کنم. نمی دونستم اسم این کار چیه. نمی دونستم چه رشته ای باید برم بخونم تا اینها رو یاد بگیرم. اولش فکر کردم برم روانشناسی بخونم ولی متوجه شدم رشته روانشناسی عمدتا روی بحثهای تئوری روان و به ویژه مشکلات و بیماریهای روانی تمرکز داره. کمی که تحقیق کردم با رشته ای نوپا در دنیا برخوردم به نام کوچینگ. متوجه شدم در دنیا مراکز و آموزشگاههایی هست که این مهارت رو آموزش می دن. متوجه شدم مثل هر کار دیگری توی این زمینه هم، دوره های باکیفیت و بی کیفیت هست. مراکزی هستند که صرفا چند تا دونه ویدیوی ضبط شده به دانش پذیر می دن یا نهایتا چند روز آموزش تئوری ارائه می دن و تمام. گاهی یک مدرک به دردنخور هم انتهاش می چسبونند. در مقابل، فهمیدم اون مراکزی که به نظر از همه با کیفیت تر هستند آموزشهاشون بر مبنای استانداردهای سازمانی هست به نام فدراسیون جهانی کوچینگ ICF که عملا مهمترین و بزرگترین سازمان ناظر بر کوچهای حرفه ای در سراسر دنیاست. اون موقع کمتر کسی در ایران با این رشته آشنا بود. کمی بیشتر تحقیق کردم و یک آموزشگاه با کیفیت رو در آمریکا انتخاب کردم که کلاسهاش رو در کانادا هم برگزار می کرد و نهایتا ثبت نام کردم. اینطوری مسیر من به عنوان یک کوچ حرفه ای آغاز شد."

صدایی درونتون می گه وقت تغییره؟!
دوست دارید  به دیگران کمک کنید  ولی نمی دانید از کجا شروع کنید؟

اما اوضاع صنعت کوچینگ در بین فارسی زبانان اصلا جالب نیست.

بعضا، کسانی خودشان را کوچ می نامند که اصلا نمی دانند کوچینگ چیست. بعضا ادعاها و تضمینهای عجیب و غریب می دهند که نشانی از اخلاق حرفه ای ندارد. بعضا افرادی مدرس کوچینگ شده اند که محتوای دوره آموزشی شان، سلیقه ای است و بر مبنای استانداردهای فدراسیون جهانی کوچینگ ICF نمی باشد. نهایتا اینقدر کوچ بی کار و بدون درآمد داریم که نمی دانند چطور مراجع بگیرند.

 دوره VIP تربیت کوچ ستاره شمال، کوچ‌هایی تربیت می کند که

1) دانش و مهارت سطح اول جهانی دارند

2) اصول اخلاق حرفه ای را بی قید و شرط رعایت می کنند

3) یاد می گیرند چطور مراجع بگیرند و درآمد کسب کنند
​​​​​​​
اوضاع نابسامان باید تغییر کند. بعد از سال‌ها فعالیت تمام وقت در این حیطه، دوره کوچینگ ستاره شمال کوچهای حرفه ای آموزش می دهد که بخواهند کوچینگ اصولی درست انجام دهند و دنبال فعالیت اخلاقی و معنادار با استاندارد سطح اول جهانی باشند.

در این دوره کوچینگ ICF به شما مهارتهای یک کوچ حرفه ای رو هماهنگ با بالاترین استانداردها و صلاحیتهای اعلام شده توسط فدراسیون جهانی کوچینگ ICF یاد می دهیم و همچنین شروع به جذب مراجع هم می کنید. اگر اغلب دوره های فارسی تقریبا کپی یکدیگر هستند، ما به شما استاندارد اول جهانی را آموزش می دهیم.

دوره تربیت کوچ  ستاره شمال مورد تایید ICF با دانش پذیرانی از 21 کشور

هم مدرک کوچینگ مورد تایید ICF بگیرید و هم اولین مراجعانتان را جذب کنید!
​​​​​​​
1. سی و پنج هفته آموزش زنده آنلاین چهره به چهره. هشت شایستگی بنیادی کوچینگ حرفه ای فدراسیون جهانی کوچینگ ICF، ریز صلاحیتهای مربوطه و بیش از 50 تکنیک روز کوچینگ دنیا را بیاموزید. در کلاس زنده، تمرین مفصل و فراوان عملی مهارتهای کوچینگ در محیطی امن زیر نظر استاد دوره خواهید داشت. 
2. دوره های جامع ویدیویی ضبط شده: هم برای آموزش شایستگیهای بنیادی کوچینگ حرفه ای هماهنگ با استانداردهای روز فدراسیون جهانی کوچینگ ICF و هم برای آموزش بنیادی مهارتهای جذب مراجع.
3. تمرین کوچینگ همسطح با دانش پذیران دیگر دوره - مجموعا 24 ساعت -  شش عدد از این جلسات توسط کوچ ناظر آکادمی (که کوچ صلاحیت دار فدراسیون جهانی کوچینگ است) بررسی می شود و به دانش پذیر بازخورد داده می شود
4. خدمات منتورینگ با منتور کوچهای آکادمی ستاره شمال (کوچهای مورد تایید فدراسیون جهانی کوچینگ) به میزان 7 ساعت گروهی و 3 ساعت خصوصی مطابق دستورالعمل فدراسیون جهانی کوچینگ هم ارائه می شود تا در محیطی امن، دانش پذیران بتوانند مهارتهای کوچینگ خود را تقویت کنند.
​​​​​​​5. گروه ارتباطی اختصاصی اعضا: محلی برای آشنایی با افراد هم فکر و تعمیق ارتباطات انسانی و حرفه ای


مشاوره رایگان

فقط تصور کنید با مهارت‌ کوچینگ ...


​​​​​​​1.  (بر خلاف تدریس، مشاوره، منتورینگ و ...) پاسخهای چالشهای فرد از درون خودش بیرون می آید و لذا شما در کوچینگ به مراجع تون ماهیگیری یاد می دهید، نه اینکه ماهی به او بدهید
​​​​​​​2. نوع "بودن" و "رفتارتون" عوض می شه و به یک آرامش و جهان بینی عمیقتری دست پیدا می کنید
3. می تونید از کار مورد علاقه تون به درآمد بالا برسید
4. به آزادی زمانی و مکانی دست پیدا می کنید
5. (شاید از همه مهمتر)  رسالت وجودی واقعی تون رو زندگی می کنید: یعنی کمک به دیگران.

دوره کوچینگ با دکتر شهاب اناری

کوچینگ حرفه ای چیست؟
در این پادکست توضیحات دکتر شهاب اناری درباره ی کوچینگ حرفه ای را می توانید گوش کنید.

یک برنامه جامع در  این دوره تربیت کوچ مورد تایید ICF

آموزش جامع سطح اول جهانی
132 ساعت آموزش مفید: هم مهارتهای کوچینگ حرفه ای را می آموزید، هم شروع به جذب مراجع می کنید

منتورینگ گروهی و خصوصی
ده ساعت منتور کوچینگ از منتورهای باتجربه تیم ما تا در محیطی امن، کوچی ماهر و با اعتماد به نفس شوید

تمرین فراوان عملی نظارت شده
تا مهارت کوچینگ را به طور "عملی" یاد بگیرید و در استفاده از آن مهارت و اعتماد به نفس پیدا کنید - نظارت شده توسط هیات علمی

ایجاد شبکه ارتباطی حرفه ای
ایجاد شبکه ارتباطی طلایی با سایر کوچهای دوره که به موفقیت آینده شما کمک شایانی می کند


فدراسیون کوچینگ بین المللی ICF

و البته مدرک کوچینگ بین المللی مورد تایید ICF

مدرک دوره کوچینگ ستاره شمال از شرکت North Star Success کانادا صادر می شود و مورد تایید ICF و با لوگوی ICF (فدراسیون جهانی کوچینگ) است.
با این مدرک، با هر کسی  با هر نوع چالشی در هر جای دنیا می توانید کار کوچینگ کنید.
پس از فارغ التحصیلی می توانید بسته به علاقه و پیش زمینه خود، بلافاصله به عنوان لایف کوچ، بیزینس کوچ، کوچ مدیران یا هر تخصص دیگری که برای شما مناسب است، مشغول به کار شوید. 

برای دیدن تاییدیه دوره کوچینگ ستاره شمال در وب‌سایت ICF فدراسیون جهانی کوچینگ، اینجا را  کلیک کنید

افرادی که می خواهند کسب و کار کوچینگ راه بیندازند و به افراد/تیم‌ها/سازمان‌ها خدمات کوچینگ بدهند و دنبال آموزش در سطح اول جهانی هستند.

مدیرانی (از جمله مدیران عالی، مدیران منابع انسانی یا مدیران کسب و کار و ...) که می خواهند مهارت کوچینگ را یاد بگیرند تا بتوانند در محیط کارشان عملکرد و رهبری بهتری بر اساس آخرین تکنیکهای جهانی داشته باشند.

اساتید،مشاوران،روانشناسان یا معلمانی که می خواهند مهارت نوین کوچینگ را با استاندارد سطح اول جهانی یاد بگیرند.

افرادی که دوست دارند با یادگیری مهارت‌های کوچینگ حرفه ای، تاثیرگذاری شان رو بر دیگران (اعضای خانواده، دوستان، همکاران و ...) به طور انقلابی تقویت کنند.​​​​​​​

این دوره آموزش کوچینگ به درد چه کسانی می خورد؟

یک سر و گردن بالاتر از سایر دوره های آموزش کوچینگ ...

در جامعترین، به روزترین و پرمخاطب ترین دوره آموزش کوچینگ فارسی زبان ثبت نام کنید، با دانش پذیرانی از 21 کشور دنیا:


1) بر اساس استاندارد روز فدراسیون جهانی کوچینگ ICF  آموزش ببینید

2)  اصول بنیادی راه اندازی کسب و کار کوچینگ را هم یاد بگیرید

3) مدرس اصلی دوره، دکتر اناری، است که بر اساس تئوری یادگیری بزرگسالان و به صورتی جذاب، پر انرژی و متفاوت با کلاسهای خسته کننده رایج، تدریس می کند

4) محتوای آموزشی دوره بر مبنای مدل آموزش کوچینگ منحصر به فرد ستاره شمال است که کاملا علمی و خصوصا بر مبنای علم روانشناسی مثبت است

5) هیات علمی این دوره همه کوچهای صلاحیتدار فدراسیون جهانی کوچینگ هستند 

6) پشتیبانی بینظیر و دلسوزانه ای در طی دوره از تیم ما دریافت می کنید که زبانزد همه مراجعان و دانش پذیران ماست

7)  تمرینات مفصل کوچینگ به صورت عملی دارید و از سوی هیات علمی بازخورد می گیرید تا در پایان دوره، یک کوچ خبره خواهید بود که می توانید به هر نوع مراجعی کمک کنید چالشهایش را حل کند

8) با افرادی هم فکر و هم ارزش در کلاستان، آشنا می شوید که در آینده می توانند دوستان، همکاران و شرکای تجاری شما در بازار باشند.
​​​​​​​

9) تکنیکها و ابزارهای قدرتمند و منحصر به فردی در اختیارتان قرار می گیرد که هیچ جای دیگری در کلاسهای معمولی (که غالبا محتوایشان، تکرار همدیگر است) پیدا نمی کنید


رسالت ما: ما کوچهای حرفه ای و مدرسان توسعه فردی را در استاندارد جهانی تربیت می کنیم که می دانند چطور کسب درآمد کنند.
​​​​​​​ارزشهای ما که به شدت به آنها معتقد و پایبندیم: کیفیت سطح اول جهانی، اخلاق حرفه ای، آموزش مبتنی بر شواهد

ما نقشه راه را خوب بلدیم و در سفر موفقیت، کنار شما خواهیم بود

​​​​​​​دکتر اناری، مدرس اصلی و مدیر آموزش مدرسه کوچینگ ستاره شمال، مورد تایید ICF:

  • 25 سال سابقه تدریس و مشاوره
  • چهل هزار نفر از کلاسهایش استفاده کرده اند
  • حدود 3 میلیون نفر از کتابهایش  استفاده کرده اند
  • رتبه 1 کنکور ایران سال 76
  • عضو ارشد انجمن سخنرانان حرفه ای کانادا (CAPS)
  • دارای سابقه سخنرانی مشترک با تونی رابینز، دیپاک چوپرا، جک کنفیلد، برایان تریسی و رابرت کیوساکی
  • مهاجر برتر کانادا 2020​​​​​​​

​سرمایه گذاری

دو انتخاب دارید - قابل پرداخت قسطی​​​​​​​ (با تیم ما درباره شرایط پرداخت ویژه خودتان  هماهنگی نمایید)​​​​​​​

فرم مشاوره رایگان و ثبت نام را پایین تر پر کنید

تعرفه دوره کوچینگ vip
هزینه دوره کوچینگ

​​​​​​تاریخ شروع دوره:

کلاس فعلی در حال برگزاری است.  دوره بعدی  8 آبان 1403 (یا 29 ماه اکتبر)  آغاز می شود؛ کلاسهای زنده دوره جدید، سه شنبه ها ساعت 20 ایران خواهد بود. برای پیش ثبت نام یا مشاوره رایگان، فرم همین صفحه را پر کنید.

دوره آنلاین کوچینگ با دکتر شهاب اناری​​​​​​​
استاد دوره تربیت کوچ ستاره شمال شخص دکتر شهاب اناری است که با همراهی تیم هیات علمی (متشکل از منتورها، ارزیابها و پشتیبانان) در سفر یادگیری شما را همراهی می کند. یکی از مزایای این دوره همراهی و حضور شخص دکتر شهاب اناری در کنار شما است. در دوره آنلاین کوچینگ با دکتر شهاب اناری، نه تنها مهارت کوچینگ را با اعتماد به نفس و تسلط یاد می گیرید بلکه شروع به جذب مراجع هم می کنید. این یکی از تفاوتهای مهم دوره آنلاین کوچینگ با دکتر شهاب اناری با سایر دوره های تربیت کوچ بازار است. در طی این دوره تمریناتی به عنوان تکالیف بر عهده دانش پذیران گذاشته می شود که توسط منتورهای مجموعه نظارت و کنترل می شود و در جلسات خصوصی مورد بررسی قرار می گیرند. از دیگر ویژگی های دوره آنلاین کوچینگ ستاره شمال منعطف بودن برنامه زمان بندی فعالیت ها و تمرینات آموزشی کوچینگ است. بدین ترتیب دانش پذیران می توانند با توجه به ساعات کاری و برنامه هایی که در زندگی روزمره دارند، فعالیتهای آموزش کوچینگ خود را مدیریت و زمان بندی نمایند. بنابراین برای شرکت در این دوره نیازی نیست کل زندگی خود را متوقف نمایید و از ساعات کاری در شغل خود و یا رسیدگی به خانواده کم کنید.
​​​​​​​

با مدرک دوره کوچینگ چه کار می توانم بکنم؟

مدرک این دوره از شرکت North Star Success کانادا صادر می شود و مورد تایید ICF و با لوگوی ICF (فدراسیون جهانی کوچینگ) است.

با این مدرک، با هر کسی  با هر نوع چالشی در هر جای دنیا می توانید کار کوچینگ کنید. پس از فارغ التحصیلی می توانید بلافاصله به عنوان لایف کوچ، بیزینس کوچ، کوچ مدیران یا هر تخصص دیگری که برای شما مناسب است، با مهارت و اعتماد به نفس مشغول به کار شوید.  در ضمن می توانید در صورت تمایل به دنبال مدارک ACC و PCC آی سی اف هم بروید.

سرفصلهای اصلی آموزشی کوچینگ:

1. تعریف کوچینگ مطابق استاندارد آی سی اف
2. شایستگی های بنیادی به روز شده  آی سی اف و تمام ریزشایستگیهای آنها
3. کد اخلاقی کوچینگ حرفه ای آی سی اف
4. بیش از 50 مهارت و ابزار کوچینگ حرفه ای روز دنیا
5. استراتژیهای بنیادی و موثر جذب مراجع و ساختن کسب و کار کوچینگ

در جامعترین، به روز ترین و پرمخاطب ترین دوره آموزش کوچینگ فارسی زبان ثبت نام نمایید.
​​​​​​​

​​​​​​​​​​​گارانتی رضایت آهنین:

​​​​​​​ثبت نام شما گارانتی رضایت 14 روزه دارد. دسترسی تان به ویدیوهای ضبط شده بلافاصله بعد از ثبت نام باز می شود. تا چهارده روز بعد از ثبت نام، اگر به هر دلیل خواستید استرداد کنید، تمام پولتان را پس می گیرید، بدون هیچ سوالی! پس هیچ ریسکی در ثبت نام نیست. برند خوشنام ما بیش از 25 سال در قله صنعت آموزش بوده است و با رعایت اخلاق حرفه ای، پرقدرت در کنارتان هستیم.

​​​​​​​ارتباط با ما:

پیام در تلگرام: شماره اول پشتیبانی:   کلیک کنید   یا شماره دوم پشتیبانی: کلیک کنید یا ایمیل support@northstarsuccess.com

مشاوره رایگان: 

​​​​​​​برای مشاوره رایگان، اگر سوالی دارید یا اگر می خواهید ثبت نام کنید،  لطفا فرم زیر را پر کنید.  ظرف 24 ساعت اداری، یکی از اعضای تیم ما  با شما تماس می گیرد.​​​​​​​

درخواست مشاوره رایگان

درخواست شما ثبت شد. با شما تماس می گیریم.

​نظرات برخی از دانش پذیران  این دوره کوچینگ ICF 

نظر دانش پذیران دوره کوچینگ

با کوچینگ، رسالت وجودی تان را زندگی کنید و به درآمد بالا برسید


هم کوچینگ حرفه ای را یاد بگیرید هم مهارتهای بنیادین جذب مراجع را.
​​​​​​​
یک کوچ حرفه ای مسلط، با اعتماد به نفس، با اخلاق و تاثیرگذار شوید.


​​​​​​​دنیا منتظر شماست. آیا شما آماده اید اثری معنادار در زندگی مردم دنیا بگذارید؟​​​​​​​

قبل از اتمام ظرفیت، اقدام می کنم

تا تخفیفها برقرار است، اقدام کنید.
راستی، بعد از فارغ التحصیلی، نام شما در لیست فارغ التحصیلان VIP روی وبسایت درج خواهد شد!

مریم بلوکیان، روانشناس: درآمدم نسبت به قبل خیلی بیشتر شده و مشتری از خارج از ایران هم دارم.

آتاناز ولیعهدی، لایف کوچ: هم درآمدم بیشتر شده هم حس می کنم نسبت به قبل می توانم خیلی بهتر به افراد کمک کنم.

ابوالفضل علیخانی، بیزینس کوچ: بعد از سالها کارآفرینی، خوشحالم در بهترین دوره کوچینگ ایران شرکت کردم و الان به سایر صاحبان کسب و کار کمک می کنم.

نیلوفر هاشم پور، کوچ مدیران: در طی دوره با مدیر عامل و چندین مدیر دیگر در سازمان شروع به کوچینگ کردم و به درآمد و حس عالی رسیدم.

پرسش‌های متداول

مشاوره رایگان

کتاب رایگان
​​​​​​​همه چیز درباره کوچینگ

امروز رایگان است کلیک کنید
سبد خرید