دوره VIP تربیت کوچ حرفه ای
ستاره شمال

​​​​​​​
دوره منحصر به فرد آموزش مهارتهای کوچینگ هماهنگ با استانداردهای فدراسیون جهانی کوچینگ ICF که روشهای نوین جذب مراجع را هم به دانش پذیران یاد می دهد

ثبت نام کنید

هیچوقت پیش خودتون فکر کردین: کاش دانش و مهارتش رو داشتم به بقیه کمک کنم مشکلاتشون رو حل کنن و به هدفهای مهم شون برسن؟

هیچوقت احساس کردین رسالتی بزرگتر از زندگی فعلی تون دارید و اون تاثیر گذاری مثبت روی زندگی دیگرانه؟

من هم همینطور بودم

​​​​​​​حدود سال 90 شمسی (یا 2011 میلادی) به نقطه ای رسیده بودم که می خواستم مسیر حرفه ای ام رو تغییر بدم. یه طوری شده بود که احساس می کردم دارم در جا می زنم و خودم رو دارم تکرار می کنم. دوست داشتم یه چیز جدیدی رو امتحان کنم، یه معنای جدیدی به زندگی ام بدم، ولی صادقانه نمی دونستم چطور. یکی دو تا کار مختلف رو امتحان کردم و بی تعارف صد در صد براشون مایه نذاشتم و نتیجه چندانی هم نگرفتم تا اینکه در سال 2013 یا همون 92 شمسی کار مهاجرتم به کانادا درست شد. دیگه شوخی بردار نبود و من باید تصمیم می گرفتم که از نظر حرفه ای می خوام چی کار کنم. این مساله یه فرصت بینظیر برام فراهم کرد که فکر کنم برای بقیه زندگی ام می خوام چی کار کنم.

حسابی شروع کردم به مطالعه، تحقیق و دوره گذروندن برای شناخت بیشتر خودم. بعد از ماهها خودشناسی به این نقطه رسیدم که باید برم دنبال مسیری که بتونم به دیگران کمک کنم توی زندگی و کارشون موفق بشن. دوست داشتم دانش و مهارتی داشته باشم تا مثل افرادی مانند تونی رابینز، دیپاک چوپرا، برایان تریسی و … بتونم تغییرات معنادار در زندگی آدمها ایجاد کنم. نمی دونستم اسم این کار چیه. نمی دونستم چه رشته ای باید برم بخونم تا اینها رو یاد بگیرم. اولش فکر کردم برم روانشناسی بخونم ولی متوجه شدم رشته روانشناسی عمدتا روی بحثهای تئوری روان و به ویژه مشکلات و بیماریهای روانی تمرکز داره. کمی که تحقیق کردم با رشته ای نوپا در دنیا برخوردم به نام کوچینگ. متوجه شدم در دنیا مراکز و آموزشگاههایی هست که این مهارت رو آموزش می دن. متوجه شدم مثل هر کار دیگری توی این زمینه هم، دوره های باکیفیت و بی کیفیت هست. مراکزی هستند که صرفا چند تا دونه ویدیوی ضبط شده به دانش پذیر می دن یا نهایتا چند روز آموزش تئوری ارائه می دن و تمام. گاهی یک مدرک به دردنخور هم انتهاش می چسبونند. در مقابل، فهمیدم اون مراکزی که به نظر از همه با کیفیت تر هستند آموزشهاشون بر مبنای استانداردهای سازمانی هست به نام فدراسیون جهانی کوچینگ ICF که عملا مهمترین و بزرگترین سازمان ناظر بر کوچهای حرفه ای در سراسر دنیاست. اون موقع تقریبا هیچکسی در ایران با این رشته آشنا نبود. کمی بیشتر تحقیق کردم و یک آموزشگاه با کیفیت رو در آمریکا انتخاب کردم که کلاسهاش رو در کانادا هم برگزار می کرد و نهایتا ثبت نام کردم. اینطوری مسیر من به عنوان یک کوچ حرفه ای آغاز شد.

مهارتهای کوچینگ را بیاموزید و تبدیل به یک کوچ حرفه ای شوید

الان بعد از چندین سال، افتخار می کنم که دستاوردهای حرفه ای زیر رو داشته ام

+ 25 سال سابقه تدریس و مشاوره
+ حدود 3 میلیون نفر از کتابها و دوره هایش استفاده کرده اند
+ رتبه 1 کنکور ایران سال 76
+ عضو هیات مدیره فدراسیون جهانی کوچینگ در تورنتو (ICF)؛ عضو ارشد انجمن سخنرانان حرفه ای کانادا (CAPS)
+ دارای سابقه سخنرانی مشترک با تونی رابینز، دیپاک چوپرا، جک کنفیلد، برایان تریسی و رابرت کیوساکی
+ مهاجر برتر کانادا 2020​​​​​​​

کوچینگ چیست؟
طبق تعریف فدراسیون جهانی کوچینگ یا همان ICF، کوچینگ مشارکت بین مراجع و کوچ در یک فرایند خلاقانه و تفکربرانگیز است که به مراجع الهام می بخشد توانمندیهای شخصی و حرفه ای خود را به طور حداکثری عملی کند.

کوچینگ مثل تدریس، مشاوره، تراپی یا منتورینگ نیست. در کوچینگ، کوچ به مراجع کمک می کند خودش به پاسخهای شخصی خودش برسد و کوچ با ابزارها و مهارتهای تخصصی که دارد به مراجع کمک می نماید محدودیتهایش را پشت سر گذاشته، به اهداف فردی و حرفه ای اش برسد.

اوضاع صنعت کوچینگ در بین فارسی زبانان اصلا جالب نیست.
بعضا، کسانی خودشان را کوچ می نامند که اصلا نمی دانند کوچینگ چیست. بعضا ادعاها و تضمینهای عجیب و غریب می دهند که نشانی از اخلاق حرفه ای ندارد. بعضا افرادی مدرس کوچینگ شده اند که محتوای دوره آموزشی شان، سلیقه ای است و بر مبنای استانداردهای فدراسیون جهانی کوچینگ ICF نمی باشد. نهایتا اینقدر کوچ بی کار و بدون درآمد داریم که نمی دانند چطور مراجع بگیرند.

 دوره VIP تربیت کوچ ستاره شمال، کوچهایی تربیت می کند که
1) دانش و مهارت سطح اول جهانی دارند
2) اصول اخلاق حرفه ای را بی قید و شرط رعایت می کنند
3) یاد می گیرند چطور مراجع بگیرند و درآمد کسب کنند
 

اوضاع نابسامان باید تغییر کند. بعد از سالها فعالیت تمام وقت در این حیطه، شروع کردم به آموزش کوچهای حرفه ای که بخواهند کوچینگ اصولی درست انجام دهند و دنبال فعالیت اخلاقی و معنادار با استاندارد سطح اول جهانی باشند.

در این دوره به شما مهارتهای یک کوچ حرفه ای رو هماهنگ با بالاترین استانداردها و صلاحیتهای اعلام شده توسط فدراسیون جهانی کوچینگ ICF یاد می دیم و نهایتا شما در انتهای دوره مدرک کوچ حرفه ای بین المللی رو از شرکت North Star Success کانادا دریافت می کنید و می توانید به عنوان کوچ حرفه ای (در هر گرایشی و با هر گروه مخاطبی) شروع به فعالیت حرفه ای و کسب درآمد کنید.


می خواهم کوچ حرفه ای موفق شوم

مزایای فوق العاده شرکت در این دوره 
1. مهارتهایی رو یاد می گیرید که با آنها نه تنها خودتون متحول می شه بلکه می تونین زندگی مخاطبان تون رو به طور انقلابی عوض کنید.
2. مهارتی یاد می گیرید که با اون می تونین کسب و کار کوچینگ رو شروع کنید و از این طریق کسب در آمد کنید. احتمالا می دونین که کوچینگ در این لحظه دومین رشته پرسرعت رو به رشد جهان بعد از آی تی است و کسب درآمدهای بسیار بالا در این رشته امکان پذیره. 
3. کوچینگ حرفه ایه که هر وقت بخواهی، هر قدر بخواهی و با هر کسی بخواهی کار می کنی و این یک آزادی عمل لذت بخشه که کمتر حرفه ای داره.
4. در این دوره با یک شبکه ارتباطی از افراد همفکر، هم ارزش و همکار آشنا می شین که در موفقیت حرفه ای آینده تون به شدت موثره. 
5. دوره تربیت کوچ ستاره شمال فقط نه ماه طول می کشه و لازم نیست برای کسب مدرک، سالها وقت بگذارید.

افرادی که می خواهند کسب و کار کوچینگ راه بیندازند و به افراد/تیمها/سازمانها خدمات کوچینگ بدهند و دنبال آموزش در سطح اول جهانی هستند.

مدیرانی که می خواهند مهارت کوچینگ را یاد بگیرند تا بتوانند در محیط کارشان تاثیرگذاری بهتر و رهبری قدرتمندتری بر اساس آخرین تکنیکهای جهانی داشته باشند.

اساتید، مشاوران، روانشناسان یا معلمانی که می خواهند مهارت نوین کوچینگ را با استاندارد سطح اول جهانی یاد بگیرند.

افرادی که دوست دارند با یادگیری مهارتهای کوچینگ حرفه ای، تاثیرگذاری شان رو بر دیگران (اعضای خانواده، دوستان، همکاران و ...) به طور انقلابی تقویت کنند.​​​​​​​

این دوره به درد چه کسانی می خورد؟

می خواهم کوچ حرفه ای شوم

دوره VIP تربیت کوچ ستاره شمال شامل چه چیزهایی می شه؟


1. سی و پنج هفته آموزش زنده آنلاین چهره به چهره -  سه شنبه ها ساعت 20 تا 22 ایران. هشت شایستگی بنیادی کوچینگ حرفه ای فدراسیون جهانی کوچینگ ICF را و بیش از 50 تکنیک روز کوچینگ دنیا را بیاموزید. 

2. تمرین مفصل و فراوان عملی مهارتهای کوچینگ در کلاس زنده زیر نظر استاد دوره

3. دوره های جامع ویدیویی ضبط شده: هم برای آموزش شایستگیهای بنیادی کوچینگ حرفه ای هماهنگ با استانداردهای روز فدراسیون جهانی کوچینگ ICF و هم برای آموزش مهارتهای جذب مراجع.

4. تمرین کوچینگ همسطح با دانش پذیران دیگر دوره - مجموعا 24 ساعت، 12 ساعت به عنوان کوچ و 12 ساعت به عنوان مراجع -  شش عدد از این جلسات توسط کوچ ناظر آکادمی (که کوچ صلاحیت دار فدراسیون جهانی کوچینگ است) بررسی می شود و به دانش پذیر بازخورد داده می شود

5. برای افرادی که نهایتا به دنبال گرفتن مدرک فدراسیون جهانی کوچینگ هستند، خدمات منتورینگ با منتور کوچ آکادمی ستاره شمال (کوچهای PCC فدراسیون جهانی کوچینگ) به میزان 7 ساعت گروهی و 3 ساعت خصوصی مطابق دستورالعمل فدراسیون جهانی کوچینگ هم ارائه می شود.

توضیح: این دوره اگرچه هماهنگ با استاندارد فدراسیون جهانی کوچینگ طراحی شده است، هنوز تاییدیه فدراسیون جهانی کوچینگ ICF را نگرفته است. طبق قوانین فدراسیون، باید حداقل یک دوره به طور کامل برگزار شود تا بتوانیم اپلای کنیم و تاییدیه بگیریم و در آن صورت، فارغ التحصیلان ما هم مورد تایید فدراسیون خواهند بود و می توانند برای گرفتن مدرک فدراسیون اقدام کنند. ​​​​​​​

می خواهم آموزش عالی ببینم

چرا دوره VIP تربیت کوچ ستاره شمال بهترین دوره آموزش مهارتهای کوچینگ به زبان فارسی است؟

- بسیاری از دوره های تربیت کوچ فارسی زبان بر اساس استاندارد روز فدراسیون جهانی کوچینگ ICF نیستند و مباحثی سلیقه ای و ناقص دارند که عملا باعث می شود برخی افراد فارغ التحصیل تسلط و دانش مناسبی نداشته باشند (پس اگر دنبال آموزش بر اساس استاندارد سازمان ناظر کوچینگ در جهان هستید، وقت و پولتان را با دوره های متفرقه تلف نکنید).
- تعداد محدودی دوره هم که بر اساس استاندارد فدراسیون جهانی کوچینگ هستند، اغلب اصول راه اندازی کسب و کار کوچینگ، جذب مراجع و کسب درآمد را به طرز موثری یاد نمی دهند. به همین دلیل در سالهای اخیر، متاسفانه، این همه کوچ فارسی زبان بی کار و بدون درآمد می بینیم.
- دوره VIP ستاره شمال هم آموزشهایش هماهنگ با استاندارد فدراسیون جهانی کوچینگ ICF است و هم نحوه گرفتن مراجع و کسب درآمد را با روشهای موثر در دنیای امروز آموزش می دهد.
- آموزشهای این دوره چه کلاسهای زنده و چه دوره های ضبط شده، به صورتی جذاب، پر انرژی و متفاوت با کلاسهای خسته کننده معمول، اجرا می شود.
- محتوای آموزشی دوره در سطح اول جهانی تهیه و تدوین شده است و بر مبنای مدل آموزش کوچینگ منحصر به فرد ستاره شمال است (هرکسی هر کدوم از دوره های ما رو اومده، این رو می دونه ما استاندارد خیلی بالایی برای کارمون تعریف می کنیم)
- هیات علمی این دوره همه کوچهای صلاحیتدار فدراسیون جهانی کوچینگ هستند و شخص دکتر اناری با بیش از 20 سال فعالیت آموزشی موفق، هم اکنون یک کوچ بین المللی با مراجعانی از سراسر دنیاست.
- پشتیبانی بینظیر و دلسوزانه ای در طی دوره از تیم ما دریافت می کنید که زبانزد همه مراجعان و دانش پذیران ماست.
- در طی دوره، برنامه ریزی ویژه ای شده که شما تمرینات مفصل کوچینگ به صورت عملی داشته باشید و از سوی هیات علمی بازخورد بگیرید. در پایان دوره، یک کوچ خبره خواهید بود که می توانید به هر نوع مراجعی کمک کنید چالشهایش را حل کند.
- در این دوره، تکنیکها و ابزارهای قدرتمند و منحصر به فردی در اختیارتان قرار می گیرد که هیچ جای دیگری در کلاسهای معمولی (که غالبا محتوایشان، تکرار همدیگر است) پیدا نمی کنید.
- در طی این دوره با افرادی هم فکر و هم ارزش در کلاستان، آشنا می شوید که در آینده دوستان و همکاران شما در بازار خواهند بود.
- این دوره بعد از ثبت نام تا 14 روز ضمانت رضایت دارد. اگر به هر دلیلی، راضی نبودید کل پولتان را پس می گیرید.
رسالت ما: ما باکیفیت ترین، با اخلاقترین و مسلط ترین کوچهای حرفه ای فارسی زبان را در عرصه جهانی تربیت می کنیم. آنهایی که در جامعه فارسی زبان زبانزد هستند.

دوره تربیت کوچ ما چطور باعث موفقیت شما می شود

آموزش سطح اول جهانی
دوره های جامع ویدیویی + کلاسهای زنده آنلاین چهره به چهره 35 هفتهدریافت منتورینگ گروهی و خصوصی
ده ساعت منتور کوچینگ از منتورهای باتجربه تیم ما مطابق استاندارد ICF  دریافت می کنید

تمرین فراوان عملی نظارت شده
تمرین فراوان در کلاس زنده + تمرین نظارت شده توسط تیم ارزیابهای آکادمیایجاد شبکه ارتباطی حرفه ای
ایجاد شبکه ارتباطی طلایی با سایر کوچهای دوره که به موفقیت آینده شما کمک شایانی می کنددوره جامع + منتورینگ:
2،950 دلار یا 90 میلیون تومان
قابل پرداخت قسطی

نحوه ثبت نام:
دوره جدید شهریور 1401 شروع می شود. اگر علاقمند هستید در لیست انتظار باشید با پشتیبانی ارتباط بگیرید.

با ثبت نام به چه چیزی دست پیدا می کنم؟
1) 35 هفته کلاس زنده آنلاین چهره به چهره
​​​​​​​2) دوره جامع ویدیویی آموزش شایستگیهای بنیادی کوچینگ ICF فدراسیون جهانی کوچینگ
3) 24 جلسه کوچینگ هم سطح که شش جلسه اش نظارت می شود
4) ده ساعت منتور کوچینگ (هفت ساعت گروهی و 3 ساعت خصوصی)
5) عضویت در گروه ارتباطی اختصاصی اعضا
6) دریافت پشتیبانی درجه یک در تمام طول دوره
7) دریافت مدرک معتبر بین المللی کوچ حرفه ای از شرکت North Star Success کانادا 

 
گارانتی رضایت آهنین:
​​​​​​​
ثبت نام شما گارانتی رضایت 14 روزه دارد. دسترسی تان به ویدیوهای ضبط شده بلافاصله بعد از ثبت نام باز می شود. تا چهارده روز بعد از ثبت نام، اگر به هر دلیل خواستید استرداد کنید، تمام پولتان را پس می گیرید، بدون هیچ سوالی! پس هیچ ریسکی در ثبت نام نیست. برند خوشنام ما بیش از 25 سال در قله صنعت آموزش بوده است و با رعایت اخلاق حرفه ای، پرقدرت در کنارتان هستیم.

می خواهید وارد لیست انتظار شوید؟ 
1. پیام در واتساپ 00989011541307 
2. ایمیل support@northstarsuccess.com
ظرفیت این دوره VIP آنلاین به دلیل چهره به چهره بودن آموزشها و نظارت بر تکالیف دانش پذیران محدود است.


کلاسهای جدید شهریور 1401 شروع می شود.

دوره جامع بدون منتورینگ:
1،950 دلار یا 60 میلیون تومان
قابل پرداخت قسطی

از زبان دانش پذیران

پرسش‌های متداول

می خواهم مهارتهای کوچینگ را یاد بگیرم
قبل از اتمام ظرفیت، ثبت نام می کنم

دنیا منتظر شماست. آیا شما آماده اید اثری معنادار در زندگی مردم بگذارید؟​​​​​​​

رمز عبورتان را فراموش کرده‌اید؟

ثبت کلمه عبور خود را فراموش کرده‌اید؟ لطفا شماره همراه یا آدرس ایمیل خودتان را وارد کنید. شما به زودی یک ایمیل یا اس ام اس برای ایجاد کلمه عبور جدید، دریافت خواهید کرد.

بازگشت به بخش ورود

کد دریافتی را وارد نمایید.

بازگشت به بخش ورود

تغییر کلمه عبور

تغییر کلمه عبور

حساب کاربری من

سفارشات

مشاهده سفارش