دوره VIP آموزش کوچینگ ستاره شمال
​​​​​​​جامعترین و پرافتخارترین دوره کوچینگ مورد تایید ICF به زبان فارسی که روش‌های بنیادین جذب مراجع  را هم آموزش می دهد

​​​​​​​

مشاوره رایگان
دوره کوچینگ ICF ستاره شمال

دوره تربیت کوچ  مورد تایید ICF با استاندارد سطح اول جهانی

مجموعا 132 ساعت آموزش برای دریافت مدرک کوچینگ مورد تایید ICF
​​​​​​​
1. سی و پنج هفته آموزش زنده آنلاین چهره به چهره -  دوشنبه ها ساعت 20 ایران. هشت شایستگی بنیادی کوچینگ حرفه ای فدراسیون جهانی کوچینگ ICF، ریز صلاحیتهای مربوطه و بیش از 50 تکنیک روز کوچینگ دنیا را بیاموزید. در کلاس زنده، تمرین مفصل و فراوان عملی مهارتهای کوچینگ در محیطی امن زیر نظر استاد دوره خواهید داشت. 

2. دوره های جامع ویدیویی ضبط شده: هم برای آموزش شایستگیهای بنیادی کوچینگ حرفه ای هماهنگ با استانداردهای روز فدراسیون جهانی کوچینگ ICF و هم برای آموزش بنیادی مهارتهای جذب مراجع.

3. تمرین کوچینگ همسطح با دانش پذیران دیگر دوره - مجموعا 24 ساعت -  شش عدد از این جلسات توسط کوچ ناظر آکادمی (که کوچ صلاحیت دار فدراسیون جهانی کوچینگ است) بررسی می شود و به دانش پذیر بازخورد داده می شود

4. خدمات منتورینگ با منتور کوچهای آکادمی ستاره شمال (کوچهای PCC فدراسیون جهانی کوچینگ) به میزان 7 ساعت گروهی و 3 ساعت خصوصی مطابق دستورالعمل فدراسیون جهانی کوچینگ هم ارائه می شود تا در محیطی امن، دانش پذیران بتوانند مهارتهای کوچینگ خود را تقویت کنند.

​​​​​​​5. گروه ارتباطی اختصاصی اعضا: محلی برای آشنایی با افراد هم فکر و تعمیق ارتباطات انسانی و حرفه ای


می خوام آموزش عالی ببینم

 پیش خودتون فکر کردین:   کاش دانش و مهارتش رو داشتم به بقیه کمک کنم مشکلاتشون رو حل کنن و به هدف‌های مهم شون برسن؟

هیچوقت احساس کردین رسالتی بزرگتر از زندگی فعلی تون دارید و اون تاثیر گذاری مثبت روی زندگی دیگرانه؟

من هم همینطور بودم
​​​​​​​
​​​​​​​حدود سال 90 شمسی (یا 2011 میلادی) به نقطه ای رسیده بودم که می خواستم مسیر حرفه ای ام رو تغییر بدم. یه طوری شده بود که احساس می کردم دارم در جا می زنم و خودم رو دارم تکرار می کنم. دوست داشتم یه چیز جدیدی رو امتحان کنم، یه معنای جدیدی به زندگی ام بدم، ولی صادقانه نمی دونستم چطور. یکی دو تا کار مختلف رو امتحان کردم و بی تعارف صد در صد براشون مایه نگذاشتم و نتیجه چندانی هم نگرفتم تا اینکه در سال 2013 یا همون 92 شمسی کار مهاجرتم به کانادا درست شد. دیگه شوخی بردار نبود و من باید تصمیم می گرفتم که از نظر حرفه ای می خوام چی کار کنم. این مساله یه فرصت بینظیر برام فراهم کرد که فکر کنم برای بقیه زندگی ام می خوام چی کار کنم.

حسابی شروع کردم به مطالعه، تحقیق و دوره گذروندن برای شناخت بیشتر خودم. بعد از ماهها خودشناسی به این نقطه رسیدم که باید برم دنبال مسیری که بتونم به دیگران کمک کنم توی زندگی و کارشون موفق بشن. دوست داشتم دانش و مهارتی داشته باشم تا مثل سخنوران و مدرسان بزرگ بتونم تغییرات معنادار در زندگی آدمها ایجاد کنم. نمی دونستم اسم این کار چیه. نمی دونستم چه رشته ای باید برم بخونم تا اینها رو یاد بگیرم. اولش فکر کردم برم روانشناسی بخونم ولی متوجه شدم رشته روانشناسی عمدتا روی بحثهای تئوری روان و به ویژه مشکلات و بیماریهای روانی تمرکز داره. کمی که تحقیق کردم با رشته ای نوپا در دنیا برخوردم به نام کوچینگ. متوجه شدم در دنیا مراکز و آموزشگاههایی هست که این مهارت رو آموزش می دن. متوجه شدم مثل هر کار دیگری توی این زمینه هم، دوره های باکیفیت و بی کیفیت هست. مراکزی هستند که صرفا چند تا دونه ویدیوی ضبط شده به دانش پذیر می دن یا نهایتا چند روز آموزش تئوری ارائه می دن و تمام. گاهی یک مدرک به دردنخور هم انتهاش می چسبونند. در مقابل، فهمیدم اون مراکزی که به نظر از همه با کیفیت تر هستند آموزشهاشون بر مبنای استانداردهای سازمانی هست به نام فدراسیون جهانی کوچینگ ICF که عملا مهمترین و بزرگترین سازمان ناظر بر کوچهای حرفه ای در سراسر دنیاست. اون موقع کمتر کسی در ایران با این رشته آشنا بود. کمی بیشتر تحقیق کردم و یک آموزشگاه با کیفیت رو در آمریکا انتخاب کردم که کلاسهاش رو در کانادا هم برگزار می کرد و نهایتا ثبت نام کردم. اینطوری مسیر من به عنوان یک کوچ حرفه ای آغاز شد.

از زبان دکتر شهاب اناری، بنیانگذار این دوره کوچینگ ICF

مزایای فوق العاده یادگیری
مهارت‌ کوچینگ

1. در کوچینگ (بر خلاف تدریس، مشاوره، منتورینگ و ...) پاسخهای چالشهای فرد از درون خودش بیرون می آید و لذا شما در کوچینگ به مراجع تون ماهیگیری یاد می دهید، نه اینکه ماهی به او بدهید. مراجع شما فردی توانمند و مستقل می شود و در درازمدت استقلال و موفقیت بیشتری خواهد داشت.
​​​​​​​2. نوع "بودن" و "رفتارتون" در کوچینگ عوض می شه و به یک سطح آگاهی بالاتر و آرامش و جهان بینی عمیقتری می رسید.
3. مهارتی یاد می گیرید که در صورت تمایل، می توانید با آن در سازمانها مشغول کار بشین یا کسب و کار کوچینگ خودتون  رو شروع کنید و از این طریق کسب درآمد نمایید. احتمالا می دونین که کوچینگ در این لحظه دومین رشته پرسرعت رو به رشد جهان بعد از آی تی است و کسب درآمدهای بسیار بالا در این رشته امکان پذیره. 
4. کوچینگ حرفه ای است  که نه تنها درآمدش می تواند خیلی بالا باشد(آزادی مالی)، در عین حال می توانید هر وقت بخواهید، هر قدر بخواهید و با هر کسی بخواهید کار کنید و این یک آزادی عمل لذت بخش است که کمتر حرفه ای دارد.
5. خیلیها با کوچینگ  رسالت وجودی واقعی شون رو زندگی می کنند و کاری رو انجام می دن که دوست دارن: یعنی کمک به دیگران.

خصوصیات این دوره جامع تربیت کوچ مورد تایید ICF

آموزش جامع سطح اول جهانی
132 ساعت آموزش مفید: هم مهارتهای کوچینگ حرفه ای را می آموزید، هم مهارتهای بنیادین جذب مراجع را هم یاد می گیرید.

منتورینگ گروهی و خصوصی
ده ساعت منتور کوچینگ از منتورهای باتجربه تیم ما تا در محیطی امن، کوچی ماهر و با اعتماد به نفس شوید.

تمرین فراوان عملی نظارت شده
تمرین فراوان در کلاس زنده + تمرین نظارت شده توسط هیات علمی آکادمی تا کوچی توانمند  و ماهر شوید.


ایجاد شبکه ارتباطی حرفه ای
ایجاد شبکه ارتباطی طلایی با سایر کوچهای دوره که به موفقیت آینده شما کمک شایانی می کند.


و البته مدرک کوچینگ بین المللی مورد تایید ICF

مدرک دوره کوچینگ ستاره شمال از شرکت North Star Success کانادا صادر می شود و مورد تایید ICF و با لوگوی ICF (فدراسیون جهانی کوچینگ) است.
با این مدرک، با هر کسی  با هر نوع چالشی در هر جای دنیا می توانید کار کوچینگ کنید.
پس از فارغ التحصیلی می توانید بلافاصله به عنوان لایف کوچ، بیزینس کوچ، کوچ مدیران یا هر تخصص دیگری که برای شما مناسب است، مشغول به کار شوید. 

برای دیدن تاییدیه دوره کوچینگ ستاره شمال در وب‌سایت ICF فدراسیون جهانی کوچینگ روی دکمه زیر کلیک کنید

کلیک کنید

افرادی که می خواهند کسب و کار کوچینگ راه بیندازند و به افراد/تیم‌ها/سازمان‌ها خدمات کوچینگ بدهند و دنبال آموزش در سطح اول جهانی هستند.

مدیرانی (از جمله مدیران عالی، مدیران منابع انسانی یا مدیران کسب و کار و ...) که می خواهند مهارت کوچینگ را یاد بگیرند تا بتوانند در محیط کارشان عملکرد و رهبری بهتری بر اساس آخرین تکنیکهای جهانی داشته باشند.

اساتید،مشاوران،روانشناسان یا معلمانی که می خواهند مهارت نوین کوچینگ را با استاندارد سطح اول جهانی یاد بگیرند.

افرادی که دوست دارند با یادگیری مهارت‌های کوچینگ حرفه ای، تاثیرگذاری شان رو بر دیگران (اعضای خانواده، دوستان، همکاران و ...) به طور انقلابی تقویت کنند.​​​​​​​

این دوره به درد چه کسانی می خورد؟

می خوام کوچ حرفه ای شوم

اما اوضاع صنعت کوچینگ در بین فارسی زبانان اصلا جالب نیست.
​​​​​​​

بعضا، کسانی خودشان را کوچ می نامند که اصلا نمی دانند کوچینگ چیست. بعضا ادعاها و تضمینهای عجیب و غریب می دهند که نشانی از اخلاق حرفه ای ندارد. بعضا افرادی مدرس کوچینگ شده اند که محتوای دوره آموزشی شان، سلیقه ای است و بر مبنای استانداردهای فدراسیون جهانی کوچینگ ICF نمی باشد. نهایتا اینقدر کوچ بی کار و بدون درآمد داریم که نمی دانند چطور مراجع بگیرند.

 دوره VIP تربیت کوچ ستاره شمال، کوچ‌هایی تربیت می کند که
1) دانش و مهارت سطح اول جهانی دارند
2) اصول اخلاق حرفه ای را بی قید و شرط رعایت می کنند
3) یاد می گیرند چطور مراجع بگیرند و درآمد کسب کنند
 

اوضاع نابسامان باید تغییر کند. بعد از سال‌ها فعالیت تمام وقت در این حیطه، دوره کوچینگ ستاره شمال کوچهای حرفه ای آموزش می دهد که بخواهند کوچینگ اصولی درست انجام دهند و دنبال فعالیت اخلاقی و معنادار با استاندارد سطح اول جهانی باشند.

در این دوره کوچینگ ICF به شما مهارتهای یک کوچ حرفه ای رو هماهنگ با بالاترین استانداردها و صلاحیتهای اعلام شده توسط فدراسیون جهانی کوچینگ ICF یاد می دهیم. اگر اغلب دوره های فارسی تقریبا کپی یکدیگر هستند، ما به شما استاندارد اول جهانی را آموزش می دهیم.


می خواهم کوچ حرفه ای مسلط و با اخلاق شوم

یک سر و گردن بالاتر از سایر دوره های آموزش کوچینگ ...
در جامعترین، به روزترین و پرافتخارترین دوره آموزش کوچینگ فارسی زبان ثبت نام کنید


1) بسیاری از دوره های تربیت کوچ فارسی زبان بر اساس استاندارد روز فدراسیون جهانی کوچینگ ICF عمل نمی کنند و مباحثی سلیقه ای و ناقص دارند که عملا باعث می شود برخی افراد فارغ التحصیل تسلط و دانش مناسبی نداشته باشند (پس اگر دنبال آموزش بر اساس استاندارد سازمان ناظر کوچینگ در جهان هستید، وقت و پولتان را با دوره های متفرقه تلف نکنید). دوره تربیت کوچ ستاره شمال، تاییدیه فدراسیون جهانی کوچینگ ICF را دارد.
2) اغلب دوره های کوچینگ، اصول بنیادی راه اندازی کسب و کار کوچینگ، جذب مراجع و کسب درآمد را به طرز موثری یاد نمی دهند. به همین دلیل در سالهای اخیر، متاسفانه، این همه کوچ فارسی زبان بی کار و بدون درآمد می بینیم. اما یکی از مزایای فوق العاده دوره کوچینگ ستاره شمال، آموزش جامع و موثر مهارتهای جذب مراجع است. در واقع بسیاری از کوچهای موفق فارسی زبان امروز به نوعی شاگرد دکتر اناری در این حیطه بوده اند.
3) یکی از نقاط قوت غیر قابل رقابت دوره کوچینگ ستاره شمال، مدرس اصلی دوره، دکتر اناری، است. خیلی مهم است چه کسی با چه مهارت تدریسی به شما درس می دهد. خیلی مهم است دوره آموزشی چطور طراحی شده است. خیلی مهم است آموزش خسته کننده نباشد و بلکه کاملا مهیج، تعاملی و جذاب ارائه شود. آموزشهای این دوره چه کلاسهای زنده و چه دوره های ضبط شده، بر اساس تئوری یادگیری بزرگسالان طراحی شده و به صورتی جذاب، پر انرژی و متفاوت با کلاسهای خسته کننده رایج، اجرا می شود.
4) محتوای آموزشی دوره در سطح اول جهانی تهیه و تدوین شده است و بر مبنای مدل آموزش کوچینگ منحصر به فرد ستاره شمال است که کاملا علمی و خصوصا بر مبنای علم روانشناسی مثبت است.
5) هیات علمی این دوره همه کوچهای صلاحیتدار فدراسیون جهانی کوچینگ هستند و شخص دکتر اناری با بیش از 20 سال فعالیت آموزشی موفق، هم اکنون یک کوچ بین المللی با مراجعانی از سراسر دنیاست.
6) پشتیبانی بینظیر و دلسوزانه ای در طی دوره از تیم ما دریافت می کنید که زبانزد همه مراجعان و دانش پذیران ماست.
7) آموزش تئوری کافی نیست. در طی دوره، برنامه ریزی ویژه ای شده که شما تمرینات مفصل کوچینگ به صورت عملی داشته باشید و از سوی هیات علمی بازخورد بگیرید. در پایان دوره، یک کوچ خبره خواهید بود که می توانید به هر نوع مراجعی کمک کنید چالشهایش را حل کند.
8) در طی این دوره با افرادی هم فکر و هم ارزش در کلاستان، آشنا می شوید که در آینده می توانند دوستان، همکاران و شرکای تجاری شما در بازار باشند.

9) در این دوره، تکنیکها و ابزارهای قدرتمند و منحصر به فردی در اختیارتان قرار می گیرد که هیچ جای دیگری در کلاسهای معمولی (که غالبا محتوایشان، تکرار همدیگر است) پیدا نمی کنید.

رسالت ما: ما باکیفیت ترین، با اخلاقترین و مسلط ترین کوچهای حرفه ای فارسی زبان را در عرصه جهانی تربیت می کنیم. آنهایی که در جامعه فارسی زبان زبانزد هستند.
​​​​​​​ارزشهای ما که به شدت به آنها معتقد و پایبندیم: کیفیت سطح اول جهانی، اخلاق حرفه ای، انصاف و مردم داری

زیر نظر یکی از موفقترین کوچهای فارسی زبان در دنیا آموزش ببینید

​​​​​​​دکتر اناری، مدیر آموزش مدرسه کوچینگ ستاره شمال، مورد تایید ICF:

25 سال سابقه تدریس و مشاوره
حدود 3 میلیون نفر از کتابها و دوره هایش  استفاده کرده اند
رتبه 1 کنکور ایران سال 76
عضو ارشد انجمن سخنرانان حرفه ای کانادا (CAPS)
دارای سابقه سخنرانی مشترک با تونی رابینز، دیپاک چوپرا، جک کنفیلد، برایان تریسی و رابرت کیوساکی
مهاجر برتر کانادا 2020​​​​​​​

فرم مشاوره رایگان و ثبت نام را پایینتر پر کنید:
​​​​​​​
مبلغ سرمایه گذاری:

قیمت دوره های مشابه جهانی: 5،950 دلار یا معادل تومانی
مبلغ اصلی سرمایه گذاری: 156 میلیون تومان یا 3000 دلار آمریکا

ثبت نام زودهنگام: فقط 109 میلیون تومان
​​​​​​​عزیزان خارج ایران: 2400 دلار آمریکا

قابل پرداخت قسطی​​​​​​​ (با تیم ما درباره شرایط پرداخت ویژه خودتان  هماهنگی نمایید)


کلاسهای زنده روی زوم Zoom برگزار می شود. دوره های ضبط شده در حساب کاربری دانش پذیر در پلتفرم آنلاین ما بارگذاری می شود. دسترسی شما به ویدیوها دائمی است.​​​​​​​

تاریخ شروع دوره:
دوره فعلی در حال برگزاری است.  دوره بعدی 1 آذر (یا 22 نوامبر)  آغاز می شود؛ کلاسهای زنده چهارشنبه ها ساعت 20 ایران خواهد بود. برای پیش ثبت نام یا مشاوره رایگان، فرم همین صفحه را پر کنید.

​​​​​​​
با مدرک دوره چه کار می توانم بکنم؟
مدرک این دوره از شرکت North Star Success کانادا صادر می شود و مورد تایید ICF و با لوگوی ICF (فدراسیون جهانی کوچینگ) است.
با این مدرک، با هر کسی  با هر نوع چالشی در هر جای دنیا می توانید کار کوچینگ کنید. پس از فارغ التحصیلی می توانید بلافاصله به عنوان لایف کوچ، بیزینس کوچ، کوچ مدیران یا هر تخصص دیگری که برای شما مناسب است، مشغول به کار شوید.  در ضمن می توانید در صورت تمایل به دنبال مدارک ACC و PCC آی سی اف هم بروید.


سرفصلهای اصلی آموزشی دوره:
1. تعریف کوچینگ مطابق استاندارد آی سی اف
2. شایستگی های بنیادی به روز شده  آی سی اف و تمام ریزشایستگیهای آنها
3. کد اخلاقی کوچینگ حرفه ای آی سی اف
4. بیش از 50 مهارت و ابزار کوچینگ حرفه ای روز دنیا
5. استراتژیهای بنیادی و موثر جذب مراجع و ساختن کسب و کار کوچینگ

در جامعترین، به روز ترین و پرافتخارترین دوره آموزش کوچینگ فارسی زبان ثبت نام نمایید.
جزئیات سر فصل های دوره را از اینجا ببینید

​​​​​​​​​​​گارانتی رضایت آهنین:

​​​​​​​ثبت نام شما گارانتی رضایت 14 روزه دارد. دسترسی تان به ویدیوهای ضبط شده بلافاصله بعد از ثبت نام باز می شود. تا چهارده روز بعد از ثبت نام، اگر به هر دلیل خواستید استرداد کنید، تمام پولتان را پس می گیرید، بدون هیچ سوالی! پس هیچ ریسکی در ثبت نام نیست. برند خوشنام ما بیش از 25 سال در قله صنعت آموزش بوده است و با رعایت اخلاق حرفه ای، پرقدرت در کنارتان هستیم.


ارتباط با ما:
پیام در تلگرام: کلیک کنید 
 یا ایمیل support@northstarsuccess.com


مشاوره رایگان: 
​​​​​​​برای مشاوره رایگان، چه به هدف پرسیدن سوالاتتان و چه برای ثبت نام در دوره،  لطفا فرم زیر را پر کنید.  ظرف 24 ساعت اداری، یکی از اعضای تیم ما از طریق تلگرام/واتساپ با شما ارتباط می گیرد.​​​​​​​

درخواست مشاوره رایگان

درخواست شما ثبت شد. با شما تماس می گیریم.

​نظرات برخی از دانش پذیران  این دوره کوچینگ ICF 

پرسش‌های متداول

در این دوره وی آی پی آنلاین شرکت کنید

دوره کوچینگ ICF  با نظارت دکتر اناری:
پرسابقه در صنعت آموزش (25 سال تجربه آموزشی)
پرافتخار  در سطح جهانی 
با بالاترین استاندارد آموزشی بین المللی


هم کوچینگ حرفه ای را یاد بگیرید هم مهارتهای بنیادین جذب مراجع را.
​​​​​​​
یک کوچ حرفه ای مسلط، با اعتماد به نفس، با اخلاق و تاثیرگذار شوید.


​​​​​​​دنیا منتظر شماست. آیا شما آماده اید اثری معنادار در زندگی مردم دنیا بگذارید؟​​​​​​​

قبل از اتمام ظرفیت، ثبت نام می کنم

بعد از فارغ التحصیلی، نام شما در لیست فارغ التحصیلان VIP روی وبسایت ما درج خواهد شد!

سبد خرید