دوره VIP تربیت کوچ حرفه ای
ستاره شمال


دوره منحصر به فرد آموزش مهارت‌های کوچینگ مورد تایید فدراسیون جهانی کوچینگ ICF که روشهای نوین جذب مراجع را هم به دانش پذیران یاد می دهد.


ثبت نام با تخفیفات عالی

دوره VIP تربیت کوچ ستاره شمال مورد تایید ICF شامل چیست؟

مجموعا 132 ساعت آموزش برای دریافت مدرک کوچینگ مورد تایید ICF
​​​​​​​
1. سی و پنج هفته آموزش زنده آنلاین چهره به چهره -  دوشنبه ها ساعت 20 ایران. هشت شایستگی بنیادی کوچینگ حرفه ای فدراسیون جهانی کوچینگ ICF، ریز صلاحیتهای مربوطه و بیش از 50 تکنیک روز کوچینگ دنیا را بیاموزید. در کلاس زنده، تمرین مفصل و فراوان عملی مهارتهای کوچینگ در محیطی امن زیر نظر استاد دوره خواهید داشت. دوره جدید 11 اردیبهشت 402 (یا اول ماه می 2023) شروع می شود.

2. دوره های جامع ویدیویی ضبط شده: هم برای آموزش شایستگیهای بنیادی کوچینگ حرفه ای هماهنگ با استانداردهای روز فدراسیون جهانی کوچینگ ICF و هم برای آموزش بنیادی مهارتهای جذب مراجع.

3. تمرین کوچینگ همسطح با دانش پذیران دیگر دوره - مجموعا 24 ساعت -  شش عدد از این جلسات توسط کوچ ناظر آکادمی (که کوچ صلاحیت دار فدراسیون جهانی کوچینگ است) بررسی می شود و به دانش پذیر بازخورد داده می شود

4. خدمات منتورینگ با منتور کوچهای آکادمی ستاره شمال (کوچهای PCC فدراسیون جهانی کوچینگ) به میزان 7 ساعت گروهی و 3 ساعت خصوصی مطابق دستورالعمل فدراسیون جهانی کوچینگ هم ارائه می شود تا در محیطی امن، دانش پذیران بتوانند مهارتهای کوچینگ خود را تقویت کنند.

​​​​​​​5. گروه ارتباطی اختصاصی اعضا: محلی برای آشنایی با افراد هم فکر و تعمیق ارتباطات انسانی و حرفه ای


می خواهم آموزش عالی ببینم

هیچوقت پیش خودتون فکر کردین: کاش دانش و مهارتش رو داشتم به بقیه کمک کنم مشکلاتشون رو حل کنن و به هدفهای مهم شون برسن؟

هیچوقت احساس کردین رسالتی بزرگتر از زندگی فعلی تون دارید و اون تاثیر گذاری مثبت روی زندگی دیگرانه؟

من هم همینطور بودم
​​​​​​​
​​​​​​​حدود سال 90 شمسی (یا 2011 میلادی) به نقطه ای رسیده بودم که می خواستم مسیر حرفه ای ام رو تغییر بدم. یه طوری شده بود که احساس می کردم دارم در جا می زنم و خودم رو دارم تکرار می کنم. دوست داشتم یه چیز جدیدی رو امتحان کنم، یه معنای جدیدی به زندگی ام بدم، ولی صادقانه نمی دونستم چطور. یکی دو تا کار مختلف رو امتحان کردم و بی تعارف صد در صد براشون مایه نگذاشتم و نتیجه چندانی هم نگرفتم تا اینکه در سال 2013 یا همون 92 شمسی کار مهاجرتم به کانادا درست شد. دیگه شوخی بردار نبود و من باید تصمیم می گرفتم که از نظر حرفه ای می خوام چی کار کنم. این مساله یه فرصت بینظیر برام فراهم کرد که فکر کنم برای بقیه زندگی ام می خوام چی کار کنم.

حسابی شروع کردم به مطالعه، تحقیق و دوره گذروندن برای شناخت بیشتر خودم. بعد از ماهها خودشناسی به این نقطه رسیدم که باید برم دنبال مسیری که بتونم به دیگران کمک کنم توی زندگی و کارشون موفق بشن. دوست داشتم دانش و مهارتی داشته باشم تا مثل سخنوران و مدرسان بزرگ بتونم تغییرات معنادار در زندگی آدمها ایجاد کنم. نمی دونستم اسم این کار چیه. نمی دونستم چه رشته ای باید برم بخونم تا اینها رو یاد بگیرم. اولش فکر کردم برم روانشناسی بخونم ولی متوجه شدم رشته روانشناسی عمدتا روی بحثهای تئوری روان و به ویژه مشکلات و بیماریهای روانی تمرکز داره. کمی که تحقیق کردم با رشته ای نوپا در دنیا برخوردم به نام کوچینگ. متوجه شدم در دنیا مراکز و آموزشگاههایی هست که این مهارت رو آموزش می دن. متوجه شدم مثل هر کار دیگری توی این زمینه هم، دوره های باکیفیت و بی کیفیت هست. مراکزی هستند که صرفا چند تا دونه ویدیوی ضبط شده به دانش پذیر می دن یا نهایتا چند روز آموزش تئوری ارائه می دن و تمام. گاهی یک مدرک به دردنخور هم انتهاش می چسبونند. در مقابل، فهمیدم اون مراکزی که به نظر از همه با کیفیت تر هستند آموزشهاشون بر مبنای استانداردهای سازمانی هست به نام فدراسیون جهانی کوچینگ ICF که عملا مهمترین و بزرگترین سازمان ناظر بر کوچهای حرفه ای در سراسر دنیاست. اون موقع کمتر کسی در ایران با این رشته آشنا بود. کمی بیشتر تحقیق کردم و یک آموزشگاه با کیفیت رو در آمریکا انتخاب کردم که کلاسهاش رو در کانادا هم برگزار می کرد و نهایتا ثبت نام کردم. اینطوری مسیر من به عنوان یک کوچ حرفه ای آغاز شد.

هم مهارت‌های کوچینگ را بیاموزید
هم روش‌های جذب مراجع را یاد بگیرید
​​​​​​​یک کوچ حرفه ای سطح اول جهانی شوید

الان بعد از چندین سال، افتخار می کنم که دستاوردهای حرفه ای زیر رو داشته ام

+ 25 سال سابقه تدریس و مشاوره
+ حدود 3 میلیون نفر از کتابها و دوره هایم استفاده کرده اند
+ رتبه 1 کنکور ایران سال 76
+ عضو ارشد انجمن سخنرانان حرفه ای کانادا (CAPS)
+ دارای سابقه سخنرانی مشترک با تونی رابینز، دیپاک چوپرا، جک کنفیلد، برایان تریسی و رابرت کیوساکی
+ مهاجر برتر کانادا 2020​​​​​​​

کوچینگ چیست؟
طبق تعریف فدراسیون جهانی کوچینگ یا همان ICF، کوچینگ مشارکت بین مراجع و کوچ در یک فرایند خلاقانه و تفکربرانگیز است که به مراجع الهام می بخشد توانمندیهای شخصی و حرفه ای خود را به طور حداکثری عملی کند.

کوچینگ مثل تدریس، مشاوره، تراپی یا منتورینگ نیست.
​​​​​​​در کوچینگ، کوچ به مراجع کمک می کند خودش به پاسخهای شخصی خودش برسد و کوچ با ابزارها و مهارتهای تخصصی که دارد به مراجع کمک می نماید محدودیتهایش را پشت سر گذاشته، به اهداف فردی و حرفه ای اش برسد.

اوضاع صنعت کوچینگ در بین فارسی زبانان اصلا جالب نیست.
بعضا، کسانی خودشان را کوچ می نامند که اصلا نمی دانند کوچینگ چیست. بعضا ادعاها و تضمینهای عجیب و غریب می دهند که نشانی از اخلاق حرفه ای ندارد. بعضا افرادی مدرس کوچینگ شده اند که محتوای دوره آموزشی شان، سلیقه ای است و بر مبنای استانداردهای فدراسیون جهانی کوچینگ ICF نمی باشد. نهایتا اینقدر کوچ بی کار و بدون درآمد داریم که نمی دانند چطور مراجع بگیرند.

 دوره VIP تربیت کوچ ستاره شمال، کوچ‌هایی تربیت می کند که
1) دانش و مهارت سطح اول جهانی دارند
2) اصول اخلاق حرفه ای را بی قید و شرط رعایت می کنند
3) یاد می گیرند چطور مراجع بگیرند و درآمد کسب کنند
 

اوضاع نابسامان باید تغییر کند. بعد از سالها فعالیت تمام وقت در این حیطه، شروع کردم به آموزش کوچهای حرفه ای که بخواهند کوچینگ اصولی درست انجام دهند و دنبال فعالیت اخلاقی و معنادار با استاندارد سطح اول جهانی باشند.

در این دوره کوچینگ ICF به شما مهارتهای یک کوچ حرفه ای رو هماهنگ با بالاترین استانداردها و صلاحیتهای اعلام شده توسط فدراسیون جهانی کوچینگ ICF یاد می دهیم و نهایتا شما در انتهای دوره مدرک کوچ حرفه ای بین المللی رو از شرکت North Star Success کانادا با لوگوی تایید ICF دریافت می کنید و می توانید به عنوان کوچ حرفه ای (در هر گرایشی و با هر گروه مخاطبی) در هر جای دنیا، شروع به فعالیت حرفه ای کنید (و اگر دلتان هم خواست، کسب درآمد کنید). همچنین می توانید بعد از آن برای دریافت مدرک ACC یا PCC آی سی اف اقدام کنید.


می خواهم کوچ حرفه ای مسلط و با اخلاق شوم

مزایای فوق العاده یادگیری
مهارت‌های کوچینگ

1. مهارتهایی رو یاد می گیرید که با آنها نه تنها خودتون متحول می شه بلکه می تونین زندگی مخاطبان تون رو به طور انقلابی عوض کنید.
2. مهارتی یاد می گیرید که با اون می تونین در سازمانها مشغول کار بشین یا کسب و کار کوچینگ خودتون  رو شروع کنید و از این طریق کسب درآمد کنید. احتمالا می دونین که کوچینگ در این لحظه دومین رشته پرسرعت رو به رشد جهان بعد از آی تی است و کسب درآمدهای بسیار بالا در این رشته امکان پذیره. 
3. کوچینگ حرفه ایه که هر وقت بخواهی، هر قدر بخواهی و با هر کسی بخواهی کار می کنی و این یک آزادی عمل لذت بخشه که کمتر حرفه ای داره.
4. در این دوره با یک شبکه ارتباطی از افراد همفکر، هم ارزش و همکار آشنا می شین که در موفقیت حرفه ای آینده تون به شدت موثره. 
5. دوره تربیت کوچ ستاره شمال فقط نه ماه طول می کشه و لازم نیست برای کسب مدرک، سالها وقت بگذارید.

افرادی که می خواهند کسب و کار کوچینگ راه بیندازند و به افراد/تیمها/سازمانها خدمات کوچینگ بدهند و دنبال آموزش در سطح اول جهانی هستند.

مدیرانی (از جمله مدیران عالی، مدیران منابع انسانی یا مدیران کسب و کار و ...) که می خواهند مهارت کوچینگ را یاد بگیرند تا بتوانند در محیط کارشان عملکرد و رهبری بهتری بر اساس آخرین تکنیکهای جهانی داشته باشند.

اساتید، مشاوران، روانشناسان یا معلمانی که می خواهند مهارت نوین کوچینگ را با استاندارد سطح اول جهانی یاد بگیرند.

افرادی که دوست دارند با یادگیری مهارتهای کوچینگ حرفه ای، تاثیرگذاری شان رو بر دیگران (اعضای خانواده، دوستان، همکاران و ...) به طور انقلابی تقویت کنند.​​​​​​​

این دوره به درد چه کسانی می خورد؟

می خواهم کوچ حرفه ای شوم

دوره کوچینگ ICF مورد تایید فدراسیون جهانی کوچینگ

ما مدرک کوچینگ مورد تایید ICF ارائه می کنیم. برای دیدن تاییدیه دوره کوچینگ ستاره شمال در وبسایت ICF فدراسیون جهانی کوچینگ کلیک کنید.

چرا به نظر دانش پذیران ما، دوره VIP تربیت کوچ ستاره شمال بهترین دوره کوچینگ ICF به زبان فارسی است؟

1) بسیاری از دوره های تربیت کوچ فارسی زبان بر اساس استاندارد روز فدراسیون جهانی کوچینگ ICF عمل نمی کنند و مباحثی سلیقه ای و ناقص دارند که عملا باعث می شود برخی افراد فارغ التحصیل تسلط و دانش مناسبی نداشته باشند (پس اگر دنبال آموزش بر اساس استاندارد سازمان ناظر کوچینگ در جهان هستید، وقت و پولتان را با دوره های متفرقه تلف نکنید). دوره تربیت کوچ ستاره شمال، تاییدیه فدراسیون جهانی کوچینگ ICF را دارد.
2) اغلب دوره های کوچینگ، اصول بنیادی راه اندازی کسب و کار کوچینگ، جذب مراجع و کسب درآمد را به طرز موثری یاد نمی دهند. به همین دلیل در سالهای اخیر، متاسفانه، این همه کوچ فارسی زبان بی کار و بدون درآمد می بینیم. اما یکی از مزایای فوق العاده دوره کوچینگ ستاره شمال، آموزش جامع و موثر مهارتهای جذب مراجع است. در واقع بسیاری از کوچهای موفق فارسی زبان امروز به نوعی شاگرد دکتر اناری در این حیطه بوده اند.
3) یکی از نقاط قوت غیر قابل رقابت دوره کوچینگ ستاره شمال، مدرس اصلی دوره، دکتر اناری، است. خیلی مهم است چه کسی با چه مهارت تدریسی به شما درس می دهد. خیلی مهم است دوره آموزشی چطور طراحی شده است. خیلی مهم است آموزش خسته کننده نباشد و بلکه کاملا مهیج، تعاملی و جذاب ارائه شود. آموزشهای این دوره چه کلاسهای زنده و چه دوره های ضبط شده، بر اساس تئوری یادگیری بزرگسالان طراحی شده و به صورتی جذاب، پر انرژی و متفاوت با کلاسهای خسته کننده رایج، اجرا می شود.
4) محتوای آموزشی دوره در سطح اول جهانی تهیه و تدوین شده است و بر مبنای مدل آموزش کوچینگ منحصر به فرد ستاره شمال است که کاملا علمی و خصوصا بر مبنای علم روانشناسی مثبت است.
5) هیات علمی این دوره همه کوچهای صلاحیتدار فدراسیون جهانی کوچینگ هستند و شخص دکتر اناری با بیش از 20 سال فعالیت آموزشی موفق، هم اکنون یک کوچ بین المللی با مراجعانی از سراسر دنیاست.
6) پشتیبانی بینظیر و دلسوزانه ای در طی دوره از تیم ما دریافت می کنید که زبانزد همه مراجعان و دانش پذیران ماست.
7) آموزش تئوری کافی نیست. در طی دوره، برنامه ریزی ویژه ای شده که شما تمرینات مفصل کوچینگ به صورت عملی داشته باشید و از سوی هیات علمی بازخورد بگیرید. در پایان دوره، یک کوچ خبره خواهید بود که می توانید به هر نوع مراجعی کمک کنید چالشهایش را حل کند.
8) در طی این دوره با افرادی هم فکر و هم ارزش در کلاستان، آشنا می شوید که در آینده می توانند دوستان، همکاران و شرکای تجاری شما در بازار باشند.

9) در این دوره، تکنیکها و ابزارهای قدرتمند و منحصر به فردی در اختیارتان قرار می گیرد که هیچ جای دیگری در کلاسهای معمولی (که غالبا محتوایشان، تکرار همدیگر است) پیدا نمی کنید.

رسالت ما: ما باکیفیت ترین، با اخلاقترین و مسلط ترین کوچهای حرفه ای فارسی زبان را در عرصه جهانی تربیت می کنیم. آنهایی که در جامعه فارسی زبان زبانزد هستند.
​​​​​​​ارزشهای ما که به شدت به آنها معتقد و پایبندیم: کیفیت سطح اول جهانی، اخلاق حرفه ای، انصاف و مردم داری

در دوره جامع تربیت کوچ مورد تایید ICF به زبان فارسی ثبت نام کنید

آموزش جامع سطح اول جهانی
132 ساعت آموزش مفید: هم مهارتهای کوچینگ حرفه ای را می آموزید، هم مهارتهای بنیادین جذب مراجع را هم یاد می گیرید.

منتورینگ گروهی و خصوصی
ده ساعت منتور کوچینگ از منتورهای باتجربه تیم ما تا در محیطی امن، کوچی ماهر و با اعتماد به نفس شوید.

تمرین فراوان عملی نظارت شده
تمرین فراوان در کلاس زنده + تمرین نظارت شده توسط هیات علمی آکادمی تا کوچی توانمند  و ماهر شوید.


ایجاد شبکه ارتباطی حرفه ای
ایجاد شبکه ارتباطی طلایی با سایر کوچهای دوره که به موفقیت آینده شما کمک شایانی می کند.


سرمایه گذاری:
قیمت دوره های مشابه جهانی: 5،950 دلار یا معادل تومانی
مبلغ اصلی سرمایه گذاری: 156 میلیون تومان یا 3000 دلار آمریکا

ثبت نام زودهنگام: فقط 109 میلیون تومان
​​​​​​​عزیزان خارج ایران: 2400 دلار آمریکا

قابل پرداخت قسطی​​​​​​​

تاریخ شروع دوره:
دوره فعلی در حال برگزاری است. دوره بعدی 1 آذر (یا 22 نوامبر) آغاز می شود؛ کلاسهای زنده چهارشنبه ها ساعت 20 ایران خواهد بود. برای پیش ثبت نام یا مشاوره رایگان، فرم همین صفحه را پر کنید.

​​​​​​​
با ثبت نام به چه چیزی دست پیدا می کنم؟
1) 35 هفته کلاس زنده آنلاین چهره به چهره
​​​​​​​2) دوره های جامع ویدیویی آموزش شایستگیهای بنیادی کوچینگ ICF فدراسیون جهانی کوچینگ + دوره های ویدیویی آموزش روشهای بنیادین جذب مراجع
3) 24 جلسه کوچینگ هم سطح که شش جلسه اش نظارت می شود
4) ده ساعت منتور کوچینگ (هفت ساعت گروهی و سه ساعت خصوصی)
5) عضویت در گروه ارتباطی اختصاصی اعضا
6) دریافت پشتیبانی درجه یک در تمام طول دوره
7) دریافت مدرک معتبر بین المللی کوچ حرفه ای از شرکت North Star Success کانادا، مدرک کوچینگ مورد تایید ICF

ظرفیت این دوره VIP آنلاین به دلیل چهره به چهره بودن آموزشها و نظارت بر تکالیف دانش پذیران محدود است.​​​​​​​


سرفصلهای اصلی آموزشی دوره:
1. تعریف کوچینگ مطابق استاندارد آی سی اف
2. شایستگی های بنیادی به روز شده آی سی اف و تمام ریزشایستگیهای آنها
3. کد اخلاقی کوچینگ حرفه ای آی سی اف
4. بیش از 50 مهارت و ابزار کوچینگ حرفه ای روز دنیا
5. استراتژیهای بنیادی و موثر جذب مراجع و ساختن کسب و کار کوچینگ

جزییات سرفصلهای دوره را اینجا ببینید.

نحوه ارائه: آنلاین
کلاسهای زنده روی زوم Zoom برگزار می شود. دوره های ضبط شده در حساب کاربری دانش پذیر در پلتفرم آنلاین ما بارگذاری می شود. دسترسی شما به ویدیوها دائمی است.
​​​​​​​
زبان ارائه: فارسی


اعضای اصلی هیات علمی:

مدیر آموزش و مدرس اصلی: دکتر شهاب اناری
منتورها: ​​​​​​​دکتر حسین گایینی کوچ PCC، مریم کیانی کوچ MCC، آنیتا آرام کوچ MCC، ​​​​​​​مهدی رستمی کوچ PCC
 

گارانتی رضایت آهنین:
​​​​​​​
ثبت نام شما گارانتی رضایت 14 روزه دارد. دسترسی تان به ویدیوهای ضبط شده بلافاصله بعد از ثبت نام باز می شود. تا چهارده روز بعد از ثبت نام، اگر به هر دلیل خواستید استرداد کنید، تمام پولتان را پس می گیرید، بدون هیچ سوالی! پس هیچ ریسکی در ثبت نام نیست. برند خوشنام ما بیش از 25 سال در قله صنعت آموزش بوده است و با رعایت اخلاق حرفه ای، پرقدرت در کنارتان هستیم.

ارتباط با ما:
پیام در تلگرام به مدیر داخلی 
00989057843879 یا ایمیل support@northstarsuccess.com


ثبت نام/مشاوره رایگان:
برای ثبت نام یا مشاوره رایگان، با یکی از اعضای تیم ما گفتگوی دوستانه داشته باشید. لطفا فرم زیر را پر کنید. اگر فرم را نمی بینید، فیلترشکن را روشن کنید. ظرف 24 ساعت اداری، یکی از اعضای تیم ما از طریق تلگرام/واتساپ با شما ارتباط می گیرد.

دوره کوچینگ ICF مورد تایید فدراسیون جهانی کوچینگ در سطح اول جهانی
​​​​​​​با هدایت دکتر شهاب اناری، کوچ پرافتخار فارسی زبان در عرصه بین المللی

پرسش‌های متداول

در این دوره وی آی پی آنلاین شرکت کنید
قبل از اتمام ظرفیت، ثبت نام می کنم

اگر دنبال یک دوره کوچینگ ICF با کیفیت آموزش و پشتیبانی در استاندارد سطح اول جهانی هستید، در این دوره ثبت نام کنید.

هم کوچینگ حرفه ای را یاد بگیرید هم مهارتهای بنیادین جذب مراجع را.
​​​​​​​
یک کوچ حرفه ای مسلط، با اعتماد به نفس، با اخلاق و تاثیرگذار شوید.


​​​​​​​دنیا منتظر شماست. آیا شما آماده اید اثری معنادار در زندگی مردم دنیا بگذارید؟​​​​​​​

سبد خرید