دکتر شهاب اناری

عمیقا اعتقاد دارم برای رسیدن به موفقیت بی نظیر، ما انسانها مانند پرندگان به دو بال نیاز داریم:

  • بال اول: ذهنیت و سطح آگاهی مثبت
  • بال دوم: تکنیکها و مهارتهای ضروری

قبل از آنکه ورود به حیطه مربیگری موفقیت فردی و کسب و کار، در سه صنعت مختلف فعالیت کرده بودم و (به لطف خدا و اصولی که رعایت کردم) به موفقیت قابل توجه و درآمد میلیاردی دست یافته بودم. همچنین 9 کتاب پرفروش داشتم که بیش از 2 میلیون جلد فروخته شده بودند. با این حال، اگرچه همه اطرافیانم مرا فردی "موفق" می دیدند، حس می کردم، چیزی کم دارم. دو مفهوم همیشه جلبم کرده بود: یکی کوچینگ برای رسیدن به عملکرد حداکثری، چون همیشه دوست داشتم ابزارهایی عملی داشته باشم (و نه فقط حرفهای مثبت و انگیزشی) تا به انسانها کمک کنم تواناییهای بالقوه خود را بالفعل کنند. و دوم برندینگ شخصی، چون همیشه اعتقاد داشتم برای ایجاد تمایز در بازار و جلب اعتماد مشتریان باید راههای ثابت شده ای وجود داشته باشد. و البته شخصا تجربه کرده بودم که ورود به یک بازار جدید و اسم در کردن در آن چقدر دشوار است. این دو مفهوم نهایتا مرا به جایی رساند که الان هستم.

در بیست سال اخیر در خدمت بیش از 35000 نفر از مخاطبان عزیزم در بازارها و حیطه های مختلف بوده ام: 1. دانش آموزان 2. صاحبان کسب و کار 3. مهاجران 

برخی آمارهای جالب درباره من: آخرین کتاب پرفروش خود را با استاد بزرگ، برایان تریسی، تالیف کردم. سالها است به عنوان متخصص در تلویزیون و نشریات مختلف حضور داشته ام. در سال 2015 به عنوان متخصص نخبه آمریکا و در سال 2016 توسط وال استریت ژورنال به عنوان استاد بزرگ موفقیت انتخاب شدم. پادکست بین المللی The Thought Leader Revolution مرا آنتونی رابینز ایران نامید و همچنین در سال 1376 شمسی نفر اول کنکور ایران شدم.

 

مانیفست 1 درصدی ها را اینجا بخوانید.

اگر به دنبال رشد کسب و کار خود هستید یا به دنبال ورود به 1 درصد برتر حیطه خود می باشید، قطعا می توانید از محصولات، کلاسها، همایشها و وبینارهای من استفاده کنید.