دکتر شهاب اناری

عمیقا اعتقاد دارم برای رسیدن به موفقیت بی نظیر، ما انسانها مانند پرندگان به دو بال نیاز داریم:

  • بال اول: ذهنیت و سطح آگاهی مثبت
  • بال دوم: تکنیکها و مهارتهای ضروری

قبل از آنکه ورود به حیطه مربیگری موفقیت فردی و کسب و کار، در سه صنعت مختلف فعالیت کرده بودم و (به لطف خدا و اصولی که رعایت کردم) به موفقیت قابل توجه و درآمد میلیاردی دست یافته بودم. همچنین 9 کتاب پرفروش داشتم که بیش از 2 میلیون جلد فروخته شده بودند. با این حال، اگرچه همه اطرافیانم مرا فردی "موفق" می دیدند، حس می کردم، چیزی کم دارم. دو مفهوم همیشه جلبم کرده بود: یکی کوچینگ (مربی گری موفقیت)، چون همیشه دوست داشتم ابزارهایی عملی داشته باشم (و نه فقط حرفهای مثبت و انگیزشی) تا به انسانها کمک کنم تواناییهای بالقوه خود را بالفعل کنند. و دوم برندینگ شخصی، چون همیشه اعتقاد داشتم برای ایجاد تمایز در بازار و جلب اعتماد مشتریان باید راههای ثابت شده ای وجود داشته باشد. و البته شخصا تجربه کرده بودم که ورود به یک بازار جدید و اسم در کردن در آن چقدر دشوار است. این دو مفهوم نهایتا مرا به جایی رساند که الان هستم.

غیر از کنکوریها که بیش از 20 سال است در خدمتشان هستم، مخاطبان من دیگر دو دسته هستند: 1) صاحبان کسب و کار و افراد خویش فرما، که از طریق متدولوژی منحصر به فردی که دارم (کشف، ابراز، درآمد) به آنها کمک می کنم در بازارشان برند شخصی خود را بسازند، اعتماد مشتریانشان را به دست آورند و بیزنسشان را رشد دهند و 2) افرادی که درگیر تصمیمات و تغییرات بزرگ هستند، و من از طریق مهارتهای مربیگری و دانش و تجربه وسیعم در این زمینه به آنها کمک می کنم به تصمیم درست برسند و زندگی ایده آل خود را خلق کنند.

برخی آمارهای جالب درباره من: آخرین کتاب پرفروش خود را با استاد بزرگ، برایان تریسی، تالیف کردم. سالها است به عنوان متخصص در تلویزیون و نشریات مختلف حضور داشته ام. در سال 2015 به عنوان متخصص نخبه آمریکا و در سال 2016 توسط وال استریت ژورنال به عنوان استاد بزرگ موفقیت انتخاب شدم. در 20 سال گذشته با بیش از 35،000 نفر مستقیما کار کرده ام. و همچنین در سال 1376 شمسی نفر اول کنکور ایران شدم.

اگر به دنبال رشد کسب و کار خود هستید یا در جریان یک تصمیم و تغییر بزرگ در زندگیتان می باشید، قطعا می توانید از محصولات، کلاسها، همایشها و وبینارهای من استفاده کنید.