استاد دوره: 
دکتر شهاب اناری

یک سال کلاس زنده رشد فردی و کوچینگ با دکتر اناری (+ دسترسی به دوره های آموزشی)

 

آیا درگیر هدف مهم و حساسی هستید و می خواهید بر اساس آخرین اصول کوچینگ و یافته های علم روانشناسی مثبت، مهارتهای پایه ای موفقیت (تقویت اراده، مدیریت ذهن، هدف گذاری، برنامه ریزی، تمرکز، مدیریت زمان، تصمیم گیری، تاب آوری در شرایط دشوار، افزایش انگیزه، شناخت هدف وجودی، ارتباطات موثر و ...) را به طور موثر و علمی یاد بگیرید؟​

آیا برای رسیدن به هدف و غلبه بر چالشهایتان، نیاز به همراهی یک مربی قدرتمند و یک گروه حمایتی همفکر دارید؟

از ته دل می خواهید موفق شوید اما زمانتان را تلف می کنید، انگیزه تان را از دست می دهید و تنبلی می کنید؟

حق دارید. مسیر موفقیت سخت است و همه هم این روزها صاحب نظر شده اند.

 

راه حل مشکل شما اینجاست: عضویت در کلوپ یک درصدیها. دوازده ماه آموزش و کوچینگ با دکتر اناری. از همان ماه اول تحول را تجربه کنید!

سرمربی شما در این دوره: دکتر شهاب اناری، رتبه 1 کنکور ایران سال 76؛ عضو هیات مدیره انجمن کوچینگ بین المللی در تورنتو؛  دارای سابقه سخنرانی مشترک با تونی رابینز، دیپاک چوپرا، جک کنفیلد، برایان تریسی و رابرت کیوزاکی؛ با سابقه بیش از 20 سال تدریس و مشاوره

 

با عضویت در کلوپ به چه چیزی دسترسی پیدا می کنید؟

 • یک سال آموزش و کوچینگ گروهی زنده با دکتر اناری (جمعه اول هر ماه دو ساعت کلاس زنده آنلاین با دکتر اناری) جلسه اول، ششم فروردین 1400 از ساعت 20 تا 22 ایران -  کلاسهای زنده ضبط می شوند
 • شش دوره جامع ویدیویی ضبط شده که هر دو هفته یک دوره در حساب کاربری آنلاین دانش پذیر بارگذاری می شود. 
 • یک سال امکان پرسش و پاسخ با دکتر اناری (در کلاسهای زنده و همینطور در حساب کاربریتان، در تمام طول دوره عضویت)
 • عضویت در گروه ارتباطی اختصاصی اعضا (برای شبکه سازی، دریافت حمایت از افراد همفکر)
 • هدیه 1: ارائه جزوات خاص، تکلیف و معرفی منابع
 • هدیه 2: فوق العاده: یک جلسه زنده اضافه در ماه (جمعه سوم هر ماه برای 90 دقیقه) با حضور دکتر اناری، مهمان ویژه از اساتید برتر فارسی زبان و کوچینگ زنده اعضا (عملا دو جلسه در ماه با دکتر اناری کلاس دارید!!)

 

سرفصلهای مورد بررسی در کلاسهای کلوپ: (همگی بر اساس اصول کوچینگ و روانشناسی مثبت)

1.  ​رموز تقویت انگیزه و اعتماد به نفس (هفت سطح آگاهی، انرژیهای کاتابولیک و آنابولیک، 4 بلوک ذهنی و روشهای رفع آنها و ...)

2. رموز تقویت اراده و پشتکار (کشف و تعمیق علاقه، تمرین عامدانه، کشف چرایی و رسالت زندگی و ...)

  3. رموز هدف گذاری (تکنیکهای ده گانه هدف گذاری، روش نردبان معکوس، روش اگر-آنگاه، اشتباهات مهلک در هدف گذاری)

  4. رموز مدیریت زمان و برنامه ریزی (برنامه ریزی روزانه، هفتگی، ماهانه، اصول افزایش تمرکز وتکنیکهای غلبه بر تنبلی، اولویت بندی بر اساس چهار مدل و ...)

   5. رموز تاب آوری در شرایط دشوار (چهار تکنیک نوین غلبه بر استرس و باورهای محدودکننده و ...)

   6. موضوعات دیگر: رموز تقویت امید، تقویت اعتماد به نفس، کاهش استرس، تقویت هوش هیجانی، خلاقیت، عادتهای برنده، روابط موثر، مهاجرت، تغذیه و عملکرد و ...

    

   نظرات برخی دانش پذیران دوره:

   •  پیمان ستاریان: دوره شما دهمین دوره ای بود که از بین اساتید فارسی زبان و ایرانی خریداری کردم همه به نوبه خوب عالی بودن اما احساس و فکری که در دوره شما تجربه کردم در هیچ دوره ای تجربه نکردم و واقعا از شما متشکرم. اتفاق جالبی که با دوره شما درون من افتاد این بود که از ذهن دومم به عنوان مربی استفاده کنم. به این شکل که ذهن مربی من سوالات درستی طراحی کنه و ذهن شاگرد من پاسخ سوالات رو به صورت شفاهی بدهد و حتی تمرینات خود رو به ذهن مربی گذارش بده. بازم هم با تمام وجود از شما تشکر میکنم .
   • علی دانگو: سلام دکتر جان وقتتون به خیر واقعا عالی هستید من واقعا دارم معجزه در زندگیم میبینم زمانی که وارد آموزش ها میشم و فنجونم رو خالی میکنم یه نکته عالی یاد میگیرم والان تازه فهمیدم که اصلی ترین مشکل من در تفسیر کردن هام بود که من رو میبرد در انرژیهای کاتابولیک و فهمیدم هرچقدر تفسیر بهتری داشته باشیم فکر و احساسو عملکرد بهتری داریم وهمچنین روابط بهتری و واقعا باید به کلمات به کلمات شما دقت کرد و از این تجربیات نهایت استفادرو کرد خدارو شاکرم که شمارو سر راه من قرار داد ممنونم ازت استاد عزیز
   • احسان سلحشوری (مربی برجسته فروش): اولین بار وقتی به سمینار دکتر اناری رفتم که از تعدد سمینار های موفقیت تکراری در ایران و عدم وجود نکته جدید به ستوه آمده بودم.اما همچنان به دنبال مطلب جدید سمینار ایشان را برای یادگیری انتخاب کردم.تنها چند جمله اول در معرفی ایشان کافی بود تا من بفهمم که او کسی است که میتواند مطلب جدیدی به من بیاموزد. شرکت در آموزشهای جناب دکتر اناری را به تمام کسانی که احساس میکنند نیاز به مطلبی فراتر از انچه تا کنون میدانسته اند دارند توصیه میکنم. 
   • علی کریمی (پدر شبکه سازی بیمه در ایران): شاکر و سپاسگزارم که توفیق حضور در کلاسهای شما رو پیدا کردم، پس از سالها تمرین و ممارست فهمیدم هر کار خوبی رو میشه بهتر هم انجام داد. اطلاعات و آموزه های شما حکم چاشنی و تکمیل کننده دانشم بود. از این که صاحب سبک و کرسی جهانی هستید بعنوان یک هموطن به خودم میبالم و از خداوند توفیقات روز افزون برایتان آرزومندم.
   • دکتر محمد صالحی (پزشک): یکی از بهترین اتفاقات زندگی من اشنایی با شما وتصمیم به شرکت در برنامه coaching شما بود. به لطف این برنامه بود که موفق شدم چشم انداز ایده ال زندگیم رو ترسیم کنم و برنامه کوتاه مدت ،میان مدت و بلند مدت خودم رو مشخص و اون رو عملیاتی کنم. نکته مهم دیگه که کمک بسیار بزرگی به من کرد آموختن برنامه ریزی روزانه و هفتگی است. قبلا کارها وبرنامه های زیادی رو با جمله وقت ندارم حذف می کردم اما هم اکنون با یاد گرفتن افزایش بهره وری و تعیین باکسهای زمانی روزانه قادرم با وقتهای اضافی که پیدا کرده ام به بسیاری از برنامه های مورد علاقه خودم بپردازم.
   • نغمه احمدی (صاحب کسب و کار): من شخصا بسیار خوشحالم که از طریق شرکت در آموزشهای شما تونستم ترسها و تردید ها رو کنار بذارم و برای شروع یک کار جدید تصمیم بگیرم.اما بعد ، این سردر گمی رو داشتم که ازکجا باید شروع کنم و چطور باید پیش برم چون هیچ دانش و تجربه ای در این زمینه نداشتم .تا این که وارد دوره جذب مشتری شدم و دیدم که دقیقا همون چیزی هست که من بدنبالش بودم.با شرکت در این دوره واقعا مسیری که باید طی کنم برام روشن شد . و میتونم بگم که واقعا یک فرصت ارزشمند در زندگی بوده و حالا میتونم با انگیزه و اعتمادبه نفس و اگاهی بیشتر رو به جلو قدم بردارم.
   • دکتر حلال خور (صاحب کسب و کار): ازحدود ده ماه پيش كه با دكتراناري آشناشدم كارم حدود دو برابر رشدداشته واز همه مهمتراينكه روند رو به جلو و دايمي داشتم در صورتي كه هميشه قبل از اين دوره يك موقع هايي انگيزه ام كم ميشدو برگشت به عقب داشتم كه باشروع اين دوره برطرف شده.قابل ذكر است تحت تاثير و رهنمودهاي وبينارهاي دكتراناري توانستم ظرف شش ماه ده كيلو وزن كم كنم.
   • پویا قلیزاده (دانشجوی تبریز): در دوره های دکتر اناری شرکت کردم و توانستم شناخت فوق العاده ای به کمک محتوا های دکتر اناری از خود بدست بیارم و با بلاک های ذهنی خود آشنا شوم و بتوانم تلاشی برای رفع آن ها کنم . به همه کسانی که میخواهند زندگی متفاوتی را با مرزهای نامحدود  و توانایی غلبه بر چالش های خود را داشته باشند توصیه میکنم از آموزش های ایشان استفاده کنند.
   • حانیه عظیمی (دانش آموز): قبل از اینکه در دوره آقای اناری شرکت کنم، کلا در گذشته زندگی میکردم وناتوانی در تصمیم گیری و خیلی رفتارهای منفی دیگه... حرف های مثبت زیادی هم می شنیدم ولی خب همشون موقتی بود. توی این مدت سعی کردم افکارم رو عوض کنم، یاد گرفتم خودم مسئول زندگیم باشم و اجازه ندم افکار منفی دیگران در من تاثیر بزاره.یاد گرفتم از آرزو کردن و گفتن آرزو هام نترسم و خیلیییی چیزهای دیگه یاد گرفتم.... و از همه مهمممم تتتتر یاد گرفتم که این حالت رو پایدار نگه دارم... بی نهایت ممنونم.
   • نازی حیدرزاده: مباحث این دوره چقدر تأمل برانگیز و نیاز به تمرین دارد من وقتی دانشجو رشته فیزیک بودم همیشه میخواستم که خودم مسائل رو حل کنم و خیلی تلاش میکردم چون همون غرور بود که دوست نداشتم از کسی کمک بگیرم شاید موفقیتم هم همین بوده ولی به صورت حقیقت محض نبوده بعدها با وارد شدن در بازار کار پی به این قضیه بردم که در خیلی مواقع کمک گرفتن از افراد و حتی کار گروهی چقدر روی موفقیت تأثیر گذار است و این دوره باعث شد که خیلی نسبت به مسائل دیدگاهم را تغییر بدهم و حتی خودم را با قبل مقایسه میکنم، متوجه میشوم کجاها هدف کششی داشتم کجاها تمرین عامدانه داشتم کجاها بازخورد گرفتم کجاها امید داشتم و با فکر مثبت و تلاش بهش رسیدم و کجا افکار منفی مانع کارم شده و ضعف داشتم راه حل های گفته شده در این دوره به من آموخت که نقاط ضعفم را شناسایی کنم و آن را در راه صحیح تقویت کنم. هر لحظه اجازه داریم انتخاب کنیم میخواهیم چه کسی باشیم. ما یک درصدی هستیم.
   • هاتف معرفت: من خیلی خوشحالم از اینکه در دوره مستر کلاس یک درصدی ها شرکت کردم و حضور دارم ، واقعیتش آموزشهای آقای دکتر فوق العاده تاثیر گذار و عملی هست و من با تشخیص ۷ سطح آگاهی خیلی بهتر میتونم خودم را کنترل کرده و ذهنم رو به کارم تمرکز کنم و همچنین مطابقت نمودن این سطوح با اطرافیانم اونها را بهتر آنالیز میکنم و میتونم در برخورد با اونها بهترین تصمیم رو بگیرم . خیلی عالیه و من سپاسگزارم از جناب آقای دکتر اناری و‌تیم خوبشون
   •  گلناز شیراوند: بیش از حد سپاسگذارم دکتر اناری عزیز دوره مستر کلاس یک درصدی ها واقعا عالی طراحی و برنامه ریزی شده ممنونم که به ما صبوری کردن رو انقدر یاداور شدید تا اموزه ها رو واقعا یادبگیریم و به اونها عمل کنیم ،دوره چهارم برای من مثل یک کعبه امال عمل میکنه انقدر همه چیز محشر و کاربردی هست واقعا یکی از دغدغه های مهم من درست کردن مسایلی بود که دراین دوره به طورجامع داره بهش پرداخته میشه از خودتون و تیم حرفه ای تون بی نهایت سپاسگزارم

    

    

    این دوره به درد چه کسانی می خورد؟

    این دوره برای افرادی طراحی شده است که می خواهند به عملکرد حداکثری برسند، خصوصا آنهایی که درگیر هدف حساس و مهمی هستند (مثل موفقیت حرفه ای، موفقیت تحصیلی، مسابقات، کسب و کار، مهاجرت، تغییر رشته تحصیلی یا تغییر شغل).

     

    سرمایه گذاری: برای مدت محدود با تخفیف 60 درصدی، میزان سرمایه گذاری عضویت یک ساله در کلوپ فقط مبلغ 3،960،000 تومان است. (قیمت اصلی، قبل از تخفیف، 10 میلیون تومان است). پرداخت در دو قسط 2،100،000 تومانی با فاصله دو ماه هم امکان پذیر است.

     

    گارانتی آهنین رضایت: در جلسه اول کلاس زنده شرکت کنید. تا یک هفته بعد از آن، اگر به هر دلیلی خواستید انصراف دهید، فقط با یک پیغام ساده به پشتیبانی، کل پولتان را پس می گیرید. بدون هیچ پرسش و سوالی.

    این دوره اینقدر عالی است که چنین گارانتی محکمی برایش گذاشته ایم.

     

    پاسخ چند پرسش/تردید رایج:

    1. چه فرقی با دوره های مشابه دارد؟

    • بر پایه علم بی نظیر کوچینگ آگاهی بنیادی و روانشناسی مثبت است (بحثهای عملی و علمی و دانشگاهی موفقیت به شما اراده می شود. نه صرفا سخنان هیجانی و انگیزشی.)
    • بر اساس تجربیات موفق شخصی دکتر اناری است (رتبه 1 کنکور ایران، فردی که پزشکی را رها کرد و در آموزش و مشاوره زبانزد شد، مهاجر برتر کانادا در سال 2020، عضو هیات مدیره انجمن کوچینگ جهانی در تورونتو، عضو هیات مدیره انجمن سخنرانان حرفه ای کانادا)
    • یک کلاس متفاوت از نظر کیفیت در سطح اول جهانی است و با تجربه معمول شما از کلاسهای فارسی متفاوت است.

    2. پولش را ندارم.

    • هزینه یک سال کار خصوصی با دکتر اناری 50 هزار دلار است. خودتان مقایسه کنید که این دوره چه فرصت بینظیری با چه هزینه اندکی است (به اندازه کمتر از قیمت یک نان بربری در روز برای خودتان هزینه می کنید!)
    • این کلوپ یک دوره در سطح اول جهانی است. غیر از بعد علمی، پشتوانه این دوره، تجربه کار دکتر اناری با بیش از 40،000 نفر در طی بیست و اندی سال اخیر است. 
    • موفق شدن به تنهایی دشوار است. اگر در میانه راه کم بیاورید، تنبلی کنید یا به خودتان و هدفتان تردید نمایید، مربی و همراهانتان در این کلوپ کمکتان خواهند کرد.

    3. چقدر وقت می برد؟

    • شما هر ماه فقط دو کلاس آنلاین به طور زنده دارید و چند دقیقه ای هم در هفته ویدیوهای ضبط شده حساب کاربری را می بینید. زمان عجیب و غریبی در ماه نیاز ندارید.

    4. اگر سوالی داشتم چه؟

    • هر ماه با دکتر اناری کلاس زنده آنلاین دارید و می توانید سوالاتتان را بپرسید. زیر ویدیوهای حساب کابریتان هم همیشه می توانید سوالاتتان را بپرسید (تا وقتی عضو هستید).

    5. نحوه دسترسی چیست؟

    • کلاسهای زنده آنلاین روی نرم افزار Zoom برگزار می شود. این نرم افزار را می توانید به طور رایگان دانلود و نصب کنید. (برای ورود به کلاس، نیاز به وی پی ان دارید). حتی اگر نتوانید به طور زنده شرکت کنید، ویدیوی این کلاسها ضبط می شود و در حساب کاربری در اختیارتان قرار می گیرد.
    • هر دو هفته، یک دوره ویدیویی ضبط شده در حساب کاربری شما بارگذاری می شود. مجموعا شش دوره. نام کاربری و گذرواژه بعد از ثبت نام در اختیارتان قرار خواهد گرفت.

     

    به کلوپ یک درصدیها بپیوندید!

    • یک سال آموزش و کوچینگ گروهی زنده با دکتر اناری (جمعه اول هر ماه دو ساعت کلاس زنده آنلاین با دکتر اناری) جلسه اول، ششم فروردین 1400 از ساعت 20 تا 22 ایران -  کلاسهای زنده ضبط می شوند
    • شش دوره جامع ویدیویی ضبط شده که هر دو هفته یک دوره در حساب کاربری آنلاین دانش پذیر بارگذاری می شود. (سرفصلهای دوره ها را بالا ببینید)
    • یک سال امکان پرسش و پاسخ با دکتر اناری (در کلاسهای زنده و همینطور در حساب کاربریتان، در تمام طول سال)
    • عضویت در گروه ارتباطی اختصاصی اعضا (برای شبکه سازی، دریافت حمایت از افراد همفکر)
    • هدیه 1: ارائه جزوات خاص، تکلیف و معرفی منابع
    • هدیه 2: فوق العاده: یک جلسه زنده اضافه در ماه (جمعه سوم هر ماه برای 90 دقیقه) با حضور دکتر اناری، مهمان ویژه از اساتید برتر فارسی زبان و کوچینگ زنده اعضا (عملا دو جلسه در ماه با دکتر اناری کلاس دارید!!)

     

    برای ثبت نام:

    • 1) مبلغ ثبت نام دوره را به حساب زیر واریز نمایید: برای مدت محدود با تخفیف 60 درصدی، میزان سرمایه گذاری عضویت یک ساله در کلوپ فقط مبلغ 3،960،000 تومان است. (قیمت اصلی، قبل از تخفیف، 10 میلیون تومان است). پرداخت در دو قسط 2،100،000 تومانی با فاصله دو ماه هم امکان پذیر است.

    اطلاعات حساب: بانک پارسیان به نام  کیانا بیداد 
    شماره شبا: IR130540120447000115475603
    شماره کارت: 6221061201129618 
    شماره حساب: 47000115475603

    • سپس 1) عکس فیش واریزی 2) نام کاملتان 3) آدرس ایمیل تان را به شماره تلفن 00989057843879 واتساپ کنید.
    • ظرف 24 ساعت، تیم پشتیبانی اطلاعات دسترسی شما به حساب کاربری را برایتان خواهد فرستاد. 

     

    دوستان خارج از ایران برای ثبت نام اینجا را کلیک کنید.

     

    همین الان، به جمع یک درصدیها بپیوندید! توی کلوپ منتظرتان هستیم!