کوچینگ دکتر اناری

سه توصیه کلیدی برای 20 تا 30 ساله هایی که انگیزه دارند اما گیج و گم هستند و دقیقا نمی دانند برای موفقیت فوق العاده باید چه کار کنند، دنبال کدام علاقه شان بروند و چطور آرزوهایشان را عملی کنند. اینها حاصل تجربه من به عنوان یک مشاور، مدرس و کوچ جرفه ای با بیش از 20 سال سابقه است.

اگر 20 تا 30 سالتان است، حتما این ویدیو را نگاه کنید.

هیچوقت این سوال برایتان پیش آمده است که نکنه رشته ی تحصیلی که در حال خواندن آن هستید یا خوانده اید و فارغ التحصیل شده اید اشتباه بوده است؟

روشهای رفع خجالت و کمرویی در جمع

در کار کوچینگ همیشه با افرادی برخورد می کنم که از فرط کم رویی و خجولی، جرات نمی کنند در جمع نظری بدهند یا سوالی بپرسند. چطور می توان بر این مساله غلبه کرد؟

 

سه راه برای رفع خجالت کشیدن در جمع

دوستان خوبم...

هیچوقت برایتان پیش آمده است که در یک جمعی باشید و بخواهید اظهار نظری کنید یا سوالی بپرسید ولی پیش خودتان فکر کنید که "حالا نکند حرف من احمقانه باشد؟" یا "سوال من سوالی تکراری باشد؟" یا "حرفی بدیهی باشد و بقیه به من بخندند یا ضایع شوم؟"

برای من که بارها پیش آمده است.

برخورد با افراد منفی

کوچینگ: چطور با افراد منفی در اطرافمان برخورد کنیم

 

در برخورد با انسان های منفی چه باید کرد؟

چرخ زندگی

پیام نوروزی دکتر اناری - چرخ زندگی

در مباحث کوچینگ مفهومی داریم به نام چرخ زندگی یا wheel of life. با استفاده از این ابزار، یک کوچ حرفه ای به مراجع خود کمک می کند تا در حیطه های 8 گانه زندگی وضعیت خود را ارزیابی کند و استراتژیهایی را برای بهبود وضعیت خود در آن زمینه برنامه ریزی کند.

 

ویدیو را اینجا ببینید و برای عزیزانتان بفرستید:

برای دریافت ویدیویهای انگیزشی و محتواهای آموزشی رایگان (در مباحث کوچینگ)، در پایین صفحه ایمیلتان را وارد نمایید.