آیدا کیخایی

در ادامه مصاحبه های دکتر شهاب اناری با افراد موفقی که برای خود برند شخصی قدرتمندی ساخته اند و در حیطه تخصصی شان شاخص شده اند، این بار آیدا کیخایی نکاتی شنیدنی را با شما در میان می گذارد.

 

آیدا کیخایی، بازیگر و کارگردان ایرانی در تهران و تورونتو، داستان جالبی درباره رفتنش به رشته هنر بر خلاف میل والدینش می گوید و کلی توصیه های با ارزش برای جوانان .....

 

این مصاحبه را ببینید و برای دوستانتان بفرستید:

 

برندینگ شخصی و بیزنس کوچینگ

سث گودین، استاد بازاریابی، درباره یک ایده خلاقانه برای موفقیت در کسب و کار و ایجاد برند شخصی صحبت می کند. داستان ارتباط دادن 500 فرد تنها یکی از بهترین داستانهایی است که در زمینه کوچینگ کسب و کار شنیده ام.

 

500 نفر، بدون ارتباط با یکدیگر

یک تکلیف ساده که باید انجام دهید!

آیا شما تنها هستید؟ آیا مشتریان شما ایزوله و تنها هستند؟ آیا مشتریان بالقوه شما تنها هستند؟ چه باید کرد تا از این محدودیت ها در آیند؟ آن ها را بنویسید و لیستی از افرادی که تنها هستند تهیه کنید.

کوچینگ

به عنوان یک کوچ حرفه ای افراد بسیار زیادی را در طی هفته می بینم که می گویند: "خیلی وقت تلف کردم. دیگه نمی شه جبران کرد.... دیگه دیره... سنم زیاده .... از من گذشته" و مواردی از این دست. طبق اصول کوچینگ چطور می شه برای این معضل راه حل پیدا کرد؟

 

این ویدیو را ببینید و برای عزیزانتان بفرستید.

 

برای دریافت ویدیوهای  انگیزشی و محتوای رایگان در زمینه کوچینگ که فقط در اختیار اعضای وبسایت قرار می گیرد، در پایین صفحه ایمیلتان را وارد نمایید.

دکتر درگی

در ادامه مصاحبه های دکتر شهاب اناری با کارآفرینان موفقی که برای خود برند شخصی قدرتمندی ساخته اند و در حیطه تخصصی شان شاخص شده اند، این بار دکتر پرویز درگی داستان جالب زندگی خود را با شما در میان می گذارد.

 

پرویز درگی، کسی که از ویزیتوری به مدیرعاملی یک هلدینگ موفق در ایران رسیده، و الان یک استاد معتبر بازاریابی است داستان جالب زندگی خود را با ما درمیان می گذارد.

 

این مصاحبه را ببینید و بشنوید: