یافتن هدف وجودی و کوچینگ

برای چه به دنیا آمده ام؟ در چه مسیر تحصیلی یا حرفه ای باید گام بردارم؟ چه شغلی ایده آل من است؟ هدف وجودی من چیست؟ گاهی ندانستن هدف وجودی باعث می شود انگیزه مان را از دست بدهیم و انرژی کافی برای دنبال کردن اهدافمان نداشته باشیم .....

 

من به عنوان یک کوچ حرفه ای 4 سوال مهم با شما در میان می گذارم تا بتوانید بر اساس علم کوچینگ هدف وجودی خودتان را مشخص کنید.

 

ویدیو رو ببینید و برای عزیزترین هایتان بفرستید.

 

مهرداد آرین نژاد

گفتگوی شهاب اناری و مهرداد آرین نژاد درباره داستان تولد جشنواره تیرگان، چگونگی رشد آن، نقش مهرداد آرین نژاد در این باره، استراتژی های رهبری و ایجاد جنبشهای فرهنگی و ....

 

مهرداد آرین نژاد، بنیان گذار جشنواره بین المللی تیرگان (tirgan.ca) است که دو سال یک بار در تورونتو برگزار می شود. تیرگان بزرگترین رویداد فرهنگی ادبی هنری ایرانیان خارج از کشور است و در آخرین رویداد آن نزدیک به 150 هزار نفر در آن شرکت کردند.

 

ویدیو رو ببینید و برای عزیزترین هایتان بفرستید.

 

دکتر فوژان زینی

در ادامه مصاحبه های دکتر شهاب اناری با افراد صاحب نظر که در حیطه تخصصی شان شاخص شده اند، این بار خانم دکتر فوژان زینی نکاتی شنیدنی را با شما در میان می گذارد.

 

دکتر فوژان زینی، روان درمانگر، نویسنده، سخنران و کوچ ساکن آمریکا درباره موضوعات متنوعی از جمله رهایی از درد گذشته، فرق کوچینگ و تراپی، هدف گذاری صحیح، اعتماد به نفس، مفهوم آگاهی در رشد شخصی و .... سخن می گوید.

 

ویدیو رو ببینید و برای عزیزترین هایتان بفرستید.

 

سعید محمدی

در ادامه مصاحبه های دکتر شهاب اناری با افراد موفقی که برای خود برند شخصی قدرتمندی ساخته اند و در حیطه تخصصی شان شاخص شده اند، این بار سعید محمدی نکاتی شنیدنی را با شما در میان می گذارد.

 

سعید محمدی بنیان گذار موسسه مطالعه شریف و استاد تندخوانی، تقویت حافظه و تمرکز است. او درباره داستان جالب علاقمند شدنش به تندخوانی که نهایتا منتهی به تاسیس موسسه مطالعه شریف شد، صحبت می کند و البته توصیه های جالبی درباره تندخوانی و تقویت حافظه با ما درمیان می گذارد.

 

این مصاحبه را ببینید و برای دوستانتان بفرستید: