چرا تلسکوپ JamesWebb برای من جالبه

۲۰ سال پیش این پروژه شروع شده میدونید که حدود 10 میلیارد دلار هم براش هزینه شده. چه چیزی پشت سر این اراده آهنینه؟

شاید این روزا خبرهایی رو راجع به تلسکوپ جیمز وب شنیده باشید. تلسکوپ فوق‌العاده‌ای که ناسا با همکاری چند سازمان فضایی دیگر به فضا فرستاده  و عکسهای رو داره مخابره میکنه با کیفیت بی نظیر از اعماق کائنات بعضاً مربوط به کهکشان هایی مربوط به ۱۳ میلیارد سال پیش نزدیک زمان بیگ بنگ که اطلاعات فوق‌العاده‌ای به دانشمند داره میده راجع به کائنات.

داشتم یک گزارشی میخوندم که یکی از مهندسان این پروژه گفته بود حدود ۲۰ سال پیش کار روی بخش هایی از این پروژه رو شروع کرده اند داشتم فکر میکردم 20 سال پیش این پروژه شروع شده میدونید که حدود 10 میلیارد دلار هم براش هزینه شده. چه چیزی باعث میشه که یک سری افراد بیان ده ها سال بابت یک هدفی تلاش کنند، ادامه بدن، کلافه نشن، ناامید نشن، رها نکنند و این فقط در مورد جیمز وب نیست. مصلحان اجتماعی پیامبران کسانی که بیزینس های بزرگ می سازند ده ها سال پای هدفشون وایسن چه چیزی پشت سر این اراده آهنینه؟ برام بنویسید. نظرتون برام مهمه.

 

 

برای آگاهی از دوره های آموزشی دکتر اناری کلیک بفرمایید: 

1. کلوپ یک درصدیها (دوره جامع تحول فردی بر اساس علم روانشناسی مثبت):

https://shahabanari.com/club/ 

2. آکادمی برندسازی شخصی (دوره جامع جذب مشتری و مراجع):

https://shahabanari.com/academy/ 

3. دوره تربیت کوچ حرفه ای ستاره شمال (دوره آموزش مهارتهای کوچینگ حرفه ای): 

https://shahabanari.com/coach-training/ 

۵
از ۵
۵ مشارکت کننده

جستجو در مقالات

ثبت نام رایگان

پیغام شما با موفقیت ارسال شد.

​به بیش از 360 هزار فارسی زبان دیگر بپیوندید. هفته ای یک ایمیل آموزشی کوتاه و مفید دریافت کنید که خواندنش پنج دقیقه بیشتر طول نمی کشد. برای دسترسی رایگان، فرم زیر را پر کنید.

سبد خرید